VIP Sport

26. září 2016 • 15:57

Ze sladkého života syna tenisového velikána: Beckerův syn olizoval prso na pláži!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bum, bum Boris (48) je v tenisových kuloárech vyhlášeným proutníkem. A synátor Noah Becker (22) se evidentně potatil. Žehlí děvčata, jak mu přijdou pod tělo! Jeho fotka s obličejem zabořeným do ňader tajemné rusovlásky válcuje sociální sítě.Potomek slavného tenisového velikána, který se podílí na tréninku světové jedničky Novaka Djokoviče, se v Miami tulil ke svému nahému objevu. Bez veškerého studu!

Vypadalo to, jako kdyby Noah znal písničku z legendárního filmu S tebou mě baví svět: „Já bych tě láskou sněd, má zlatá Emčo!“ Jeho »Emča«, o které nikdo neví, jak se jmenuje, vzbudila na rozpálené pláži pořádný rozruch.

Podle snímků z pláže je jasné, že své ňadro k nakousnutí ubránila jen tak tak, více ani zdokumentováno není. Ale nažhavený Beckerův syn měl očividně co dělat, aby se udržel. To z něho musí mít na hotelu radost…

Noah Becker laškuje s tajemnou rusovláskou.
Noah Becker laškuje s tajemnou rusovláskou.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze