VIP Sport

7. listopadu 2016 • 17:15

Omyl na Slovensku! Tohle není Ester Ledecká, spletli si ji s Rakušankou

Autor:

Těsně vedle! Redaktor internetového webu slovenského deníku Plus Jeden Deň napsal pochvalný článek o české zimní královně Ester Ledecké (21). Připomněl, že je dcera zpěváka Janka Ledeckého a stala se snowboardovou mistryní světa a daří se jí nejen na prkně, ale i na lyžích. Jenže se asi pořádně nepodíval, jak úspěšná sportovkyně vypadá a k textu o Ester dal fotku její o 14 let starší rakouské soupeřky!Ledecká se stává v Česku čím dál známější a populárnější sportovní osobností. Na to chtěli upozornit i novináři na Slovensku. Doplatili však na chybu fotografa a vlastní nepozornost. Autor přidal ke svému článku několik fotek, kde byla doopravdy Ester. U hlavního snímku se však s pravou podobou netrefil.

Nechal se zmást tím, že fotograf ze světové agentury omylem označil na snímku snowboardistku Marion Kreinerovou jako Ester Ledeckou. Šlo o fotku z mistrovství světa v Kreischbergu, kde se právě Češka stala mistryní světa a o 14 let starší Rakušanka skončila jako třetí.

Tohle že má být Ester Ledecká?
Tohle že má být Ester Ledecká?

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze