VIP Sport

7. listopadu 2016 • 17:15

Omyl na Slovensku! Tohle není Ester Ledecká, spletli si ji s Rakušankou

Autor:

Těsně vedle! Redaktor internetového webu slovenského deníku Plus Jeden Deň napsal pochvalný článek o české zimní královně Ester Ledecké (21). Připomněl, že je dcera zpěváka Janka Ledeckého a stala se snowboardovou mistryní světa a daří se jí nejen na prkně, ale i na lyžích. Jenže se asi pořádně nepodíval, jak úspěšná sportovkyně vypadá a k textu o Ester dal fotku její o 14 let starší rakouské soupeřky!Ledecká se stává v Česku čím dál známější a populárnější sportovní osobností. Na to chtěli upozornit i novináři na Slovensku. Doplatili však na chybu fotografa a vlastní nepozornost. Autor přidal ke svému článku několik fotek, kde byla doopravdy Ester. U hlavního snímku se však s pravou podobou netrefil.

Nechal se zmást tím, že fotograf ze světové agentury omylem označil na snímku snowboardistku Marion Kreinerovou jako Ester Ledeckou. Šlo o fotku z mistrovství světa v Kreischbergu, kde se právě Češka stala mistryní světa a o 14 let starší Rakušanka skončila jako třetí.

Tohle že má být Ester Ledecká?
Tohle že má být Ester Ledecká?

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze