VIP Sport

7. listopadu 2016 • 17:15

Omyl na Slovensku! Tohle není Ester Ledecká, spletli si ji s Rakušankou

Autor:

Těsně vedle! Redaktor internetového webu slovenského deníku Plus Jeden Deň napsal pochvalný článek o české zimní královně Ester Ledecké (21). Připomněl, že je dcera zpěváka Janka Ledeckého a stala se snowboardovou mistryní světa a daří se jí nejen na prkně, ale i na lyžích. Jenže se asi pořádně nepodíval, jak úspěšná sportovkyně vypadá a k textu o Ester dal fotku její o 14 let starší rakouské soupeřky!Ledecká se stává v Česku čím dál známější a populárnější sportovní osobností. Na to chtěli upozornit i novináři na Slovensku. Doplatili však na chybu fotografa a vlastní nepozornost. Autor přidal ke svému článku několik fotek, kde byla doopravdy Ester. U hlavního snímku se však s pravou podobou netrefil.

Nechal se zmást tím, že fotograf ze světové agentury omylem označil na snímku snowboardistku Marion Kreinerovou jako Ester Ledeckou. Šlo o fotku z mistrovství světa v Kreischbergu, kde se právě Češka stala mistryní světa a o 14 let starší Rakušanka skončila jako třetí.

Tohle že má být Ester Ledecká?
Tohle že má být Ester Ledecká?

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze