VIP Sport

13. února 2017 • 13:27

Krach manželství a rozvod tenisty Djokoviče? Ani náhodou! Čekají druhé dítě

Autor: spo
Vstoupit do diskuse
0

Minulý rok to vypadalo všelijak. Tenista Novak Djokovič měl údajně zahýbat manželce Jeleně s uhrančivou indickou herečkou Deepikou Padukoneovou. Bollywoodská hvězda se setkávala se srbským hráčem přes půl roku. Nyní to ale vypadá, že šlo o fámu. Vždyť Novak čeká se svou ženou druhého potomka!V nedělním vydání srbského deníku Blic se píše, že Jelena je ve druhém měsíci těhotenství a letos v létě přivede na svět druhé dítě. S Novakem už mají dvouletého syna Stefana, kterého pyšný táta už pomalu začíná učit držet v ruce tenisovou raketu.

Slavný srbský sportovec tak početím dalšího potomka vyvrátil, že by jejich manželství s Jelenou procházelo krizí. Naopak se snaží pro rodinku zajistit veškerý komfort. Naposledy koupil apartmány na Floridě a v New Yorku, aby si jeho blízcí mohli užívat během turnajů v Americe ve vlastním a ne na hotelových pokojích.

Novak Djokovič září po boku své manželky Jeleny
Novak Djokovič září po boku své manželky Jeleny

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud