VIP Sport

7. dubna 2017 • 05:00

Slovenská soupeřka Koukalové nahá v posteli! Od fanoušků to schytala

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová (32) neměla sezonu, jakou by si představovala. Do kolotoče Světového poháru se vracela po narození dcerky a v posledních měsících bojovala s nemocemi. Fanouškům se často omlouvala, že na start nemůže, chyběla i začátkem února v Novém Městě na Moravě. Fanoušci ji celou zimu podporovali, za jednu jedinou fotku jí ale notně vyčinili.„Tento rok mě stojí opravdu hodně úsilí dostat se na vrchol a jet na plný výkon. A je to celý komplex, kde jedno s druhým spolu souvisí. Trénink, strava, spánek... Být zdravá, to je úspěch, na kterém se dá dál stavět,“ napsala Kuzminová k fotografii, kterou zveřejnila před posledním kolem Světového poháru a na níž leží v posteli.

Dvojnásobná matka Anastasia Kuzminová se dostávala do formy i u moře
Dvojnásobná matka Anastasia Kuzminová se dostávala do formy i u moře

Fanouškům neuniklo, že je pod peřinou nahá, a z toho nebyli všichni nadšení. „Nastěnko, v zimě je potřeba spát v pyžamu, a ne nahá. To se pak bojuje s nemocemi zbytečně,“ radila dvojnásobné olympijské vítězce jedna z jejích příznivkyň.

Velká část především mužských fanoušků si fotku pochvalovala, vadilo jim jen to, že k nim oblíbená sportovkyně leží zády. „Nasťo, otoč se,“ vyzývají ji. 

UNIKÁTNÍ VIDEO: Sezona Koukalové? Dva glóby, pět milionů, 462 tref do terče
720p 480p 360p 240p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud