VIP Sport

1. června 2017 • 19:20

Den dětí! Poznáte malého Čecha, piloty F1 či andílka, který se teď fotil nahý?

Autor:
 • Slavíme Den dětí, poznáte slavné sportovce jako malé? Slavíme Den dětí, poznáte slavné sportovce jako malé?FOTO:

  Kdo by nevzpomínal rád na doby, kdy byl malý a jedinou jeho starostí bylo, jestli mu máma koupí čokoládu! Někdy během roku si své dětské časy připomene spousta lidí a sportovci nejsou žádnou výjimkou. Řada z nich sdílí své fotografie z dětství na sociálních sítích a fanoušci se tak mohou podívat, kdo se jak změnil a komu už tehdy koukalo z očí, že z něj vyroste šampion. Je právě Den dětí, pojďme se tedy podívat na tenisovou šampionku Serenu Williamsovou v roli kojence, na mistra světa F1 už tehdy si hrajícího s autíčkem nebo na malého lyžaře, z něhož se vyklubal střelec rozhodujícího gólu ve finále mistrovství světa. 

 • Serena a Venus Williamsovy

  Sestry Williamsovy. Venus se spokojeně směje na lahvičku s mlékem a hlídá maličkou sestřičku Serenu.Sestry Williamsovy. Venus se spokojeně směje na lahvičku s mlékem a hlídá maličkou sestřičku Serenu.
  Serena Williamsová s tatínkem Richardem.Serena Williamsová s tatínkem Richardem.

  Serena se starší sestřičkou Venus a s tatínkem Richardem. Dnes už čeká vlastního potomka. 

  Serena Williamsová, která před dvěma týdny oznámila, že je těhotná, se v doprovodu snoubence Alexise Ohaniana objevila na tradiční společenské akci Met Gala.Serena Williamsová, která před dvěma týdny oznámila, že je těhotná, se v doprovodu snoubence Alexise Ohaniana objevila na tradiční společenské akci Met Gala.
  Venus Williamsová porazila ve čtvrtfinále turnaje v MiamiVenus Williamsová porazila ve čtvrtfinále turnaje v Miami

 • Mario Götze

  Ne. nestal se sjezdařským šampionem. Tenhle malý lyžař jednou vstřelí rozhodující gól ve finále mistrovství světa: Mario GötzeNe. nestal se sjezdařským šampionem. Tenhle malý lyžař jednou vstřelí rozhodující gól ve finále mistrovství světa: Mario Götze

  Tenhle klučík se lyžařem nestal. Zapsal se do povědomí jako střelec rozhodujícího gólu Němců na mistrovstsví světa. V současné době se potýká s vážnou nemocí a nad jeho další fotbalovou kariérou visí otazník. 

  Německo řeší, co s Mariem Götzem. Německý záložník nedostává v Dortmundu prostorNěmecko řeší, co s Mariem Götzem. Německý záložník nedostává v Dortmundu prostor

 • Lewis Hamilton

  Kariéry trojnásobného mistra světa F1 Lewise Hamiltona byla od počátku skvěle naplánovaná.Kariéry trojnásobného mistra světa F1 Lewise Hamiltona byla od počátku skvěle naplánovaná.
  Budoucí šampion F1 Lewis Hamilton s bráškou Nicholasem.Budoucí šampion F1 Lewis Hamilton s bráškou Nicholasem.

  Závodil odmalička, začínal na motokárách a dnes je trojnásobným mistrem svěa F1. Podobnou cestou se přes tělesné postižení vydal i jeho mladší bratr Nicholas.

  Lewis Hamilton se raduje z triumfu v kvalifikaci na GP ČínyLewis Hamilton se raduje z triumfu v kvalifikaci na GP Číny
   

 • Kateřina Pauláthová

  Lyžařka Kateřina Pauláthová. Je vidět, že na horách byla odmalička doma.Lyžařka Kateřina Pauláthová. Je vidět, že na horách byla odmalička doma.

  Okatá holčička měla k lyžím blízko odmalička. Není se co divit, když její tatínek Radovan je lyžařským trenérem.

  Katka spadla v rychlosti kolem 100 km/h.Katka spadla v rychlosti kolem 100 km/h.

 • Petr Čech

  Z tohohle kluka vyrostla brankářská hvězda - Petr Čech.Z tohohle kluka vyrostla brankářská hvězda - Petr Čech.

  Jak je vidět, jeden z nejlepších fotbalových brankářů světa Petr Čech sbíral úspěchy už v žákovských letech. 

  Gólman Arsenalu Petr Čech po převzetí ceny pro vítěze novinářské ankety Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu v ČeskuGólman Arsenalu Petr Čech po převzetí ceny pro vítěze novinářské ankety Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu v Česku

 • Nico Rosberg

  Syn šampiona F1 z roku 1982 Kekeho Rosberga Nico toužil svého otce napodobit. Povedlo se mu to loni, kdy se stal mistrem světa.Syn šampiona F1 z roku 1982 Kekeho Rosberga Nico toužil svého otce napodobit. Povedlo se mu to loni, kdy se stal mistrem světa.

  Syn mistra světa F1 Kekeho Rosberga Nico si odmala hrál s autíčky a vydrželo mu to. Po 34 letech vyhrál světový šampionát i on. Splnil si tak svůj dětský sen a vzápětí se závoděním skončil. Dnes se s manželkou Vivian těší na druhého potomka.¨

  Mistr světa F1 Nico Rosberg s manželkou navštívili galavečer výrobce luxusních hodinek.Mistr světa F1 Nico Rosberg s manželkou navštívili galavečer výrobce luxusních hodinek.

 • Fabiána Bytyqi

  Profesionální boxerka Fabiana Bytyqi začínala s kickboxem. Na snímku s tatínkem Fabianem.Profesionální boxerka Fabiana Bytyqi začínala s kickboxem. Na snímku s tatínkem Fabianem.

  Dnes je Fabiana Bytyqi profesionální boxerkou, bojové sporty měla ráda už jako malá. Tatínek Fabian ji v tom vždycky podporoval. 

  Fabiana Bytyqi pózovala s boxovacím pytlemFabiana Bytyqi pózovala s boxovacím pytlem

 • Alexander Choupenitch

  Mladý šermíř Alexander Choupenitch.Mladý šermíř Alexander Choupenitch.

  Alexander Choupenitch připomněl své první mistrovství Evropy, dnes je z něj šermířská hvězda.

  Lyžařka Kateřina Pauláthová. Je vidět, že na horách byla odmalička doma.
  Lyžařka Kateřina Pauláthová. Je vidět, že na horách byla odmalička doma.

  Alexander Choupenitch ve své olympijské premiéře prohrál v prvním koleAlexander Choupenitch ve své olympijské premiéře prohrál v prvním kole
   

 • Cristiano Ronaldo

  Registrace malého fotbalisty z Madeiry. Dnes je z něj megastar Cristiano Ronaldo.Registrace malého fotbalisty z Madeiry. Dnes je z něj megastar Cristiano Ronaldo.

  Že vám tenhle klučík někoho připomíná? Vyrostl z něj nejlepší fotbalista světa. A už taky zaučuje do tajů hry svého synka Cristiana mladšího.

  Cristiano Ronaldo slaví vstřelený gólCristiano Ronaldo slaví vstřelený gól

 • Caroline Wozniacká

  Caroline Wozniacká u svatého přijímání.Caroline Wozniacká u svatého přijímání.

  Rodina dánské tenistky Caroline Wozniacké pochází z katolického Polska, budoucí světová jednička a jedna z nejkrásnějších sportovkyň na světě tedy v dětství nesměla chybět u svatého přijímání.

  Caroline Wozniacká z Dánska v utkání proti Jeleně Ostapenkové z Lotyšska.Caroline Wozniacká z Dánska v utkání proti Jeleně Ostapenkové z Lotyšska.

 • Kimi Räikkönen

  Kimi Räikkönen, budoucí šampion F1.Kimi Räikkönen, budoucí šampion F1.

  Populární "Iceman". Stejně podmračený jako o mnoho let později.

  Kimi Räikkönen mohl být se svým výkonem spokojenKimi Räikkönen mohl být se svým výkonem spokojen

 • Jorge Lorenzo

  Šampion MotoGP Jorge LorenzoŠampion MotoGP Jorge Lorenzo

  Jeden z nejlepších motocyklových závodníků poslední doby, šampion MotoGP Jorge Lorenzo. 

  Španěl Jorge Lorenzo slaví druhé místo ve Velké ceně USAŠpaněl Jorge Lorenzo slaví druhé místo ve Velké ceně USA

 • Max Verstappen

  Pilot F1 Max Verstappen sdílel fotografii z dětství se sestrou Vikrorií a přidal srovnání se současností.Pilot F1 Max Verstappen sdílel fotografii z dětství se sestrou Vikrorií a přidal srovnání se současností.

  Jeho otec závodil ve formuli 1 a on sám se tam dostal jako teenager, když ještě ani neměl řidičák. Ještě mu nebylo dvacet a roste z něj velká hvězda. Na svém Facebooku sdílel fotku z dětství, na níž je se sestrou Viktorií, a srovnání ze současnosti.

  Max Verstappen po své premiéře v oficiálním tréninku formule 1.Max Verstappen po své premiéře v oficiálním tréninku formule 1.

 • Dominika Cibulková

  Slovenská tenistka Dominika Cibulková, když jí bylo šest let.Slovenská tenistka Dominika Cibulková, když jí bylo šest let.

  Školní fotkou se slabikářem se pochlubila slovenská tenistka Dominika Cibulková.

  Dominice Cibulkové se v poslední době na kurtech nedaří.Dominice Cibulkové se v poslední době na kurtech nedaří.

 • Jenson Button

  Mistr světa F1 z roku 2009 Jenson Button se svým otcem Johmem, který byl také automobilovým závodníkem.Mistr světa F1 z roku 2009 Jenson Button se svým otcem Johmem, který byl také automobilovým závodníkem.

  Tatínek John byl automobilovým závodníkem, a tak to k autům táhlo i Jensona. V roce 2009 se stal mistrem světa F1 a jeho táta u toho nesměl chybět. Doprovázel syna téměř na všech závodech, v roce 2014 ale náhle zemřel. Jenson Button dodnes často připomíná, jak mu tatínek chybí.

  Jenson ButtonJenson Button

 • Daniel Ricciardo

  Pilot F1 Daniel Ricciardo v dobách, kdy ho závody ještě tolik nezajímaly.Pilot F1 Daniel Ricciardo v dobách, kdy ho závody ještě tolik nezajímaly.

  Na fotce spí, takže jen těžko zjistíme, zda byl pilot F1 Daniel Ricciardo šprýmař už jako kluk. Dnes patří k největším vtipálkům v seriálu. Věčně je vysmátý. 

  Herec Gerard Butler dostal od Daniela Ricciarda napít t "botičky".Herec Gerard Butler dostal od Daniela Ricciarda napít t "botičky".

 • Carlos Sainz mladší

  Už jako malý se držel volantu: Carlos Sainz mladší.Už jako malý se držel volantu: Carlos Sainz mladší.

  Jeho otec je dvojnásobným mistrem světa v rallye, on ale pilotuje formuli 1.

  Carlos Sainz mladší. Syn šampiona v rallye se vydal trochu jinou cestou, pilotuje vůz formule 1.Carlos Sainz mladší. Syn šampiona v rallye se vydal trochu jinou cestou, pilotuje vůz formule 1.

 • Vatteri Bottas

  Šestiletý Valtteri Bottas. Tušil, že bude jednou jezdit v F1?Šestiletý Valtteri Bottas. Tušil, že bude jednou jezdit v F1?

  Jako by piloti F1 sdíleli fotky z dětství nejraději... Chybět nemůže ani Valtteri Bottas, Fin, který prohání i stájového kolegu od Mercedesu, trojnásobného šampiona Hamiltona.

  Bottas s trofejí pro vítězeBottas s trofejí pro vítěze

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 Klasická verze
Mobilní verze