VIP Sport

2. června 2017 • 11:15

To je pokoukáníčko! Hertlova Aneta odhalila sexy tělo v plavkách

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Má doma poklad. Hokejista San Jose Sharks Tomáš Hertl se může chlubit výstavními křivkami své nádherné partnerky Anety Netolické. Drobounká bruneta dala své tělo na odiv v kampani na novou kolekci plavek.Modeling Anetu Netolickou neživí, ale klidně by o tom mohla začít uvažovat. Půvabná partnerka českého hokejového reprezentanta kývla na nabídku, že se předvede v nových plavkách tuzemské značky.

Sexy Hertlova Aneta v nových plavkách
Sexy Hertlova Aneta v nových plavkách

Model, který Netolická předváděla, byl ve světle lososovém odstínu a stojí podle výrobce 2 290 korun.

Střih těchto plavek má především přitažlivě odhalovat a podtrhovat ženské křivky a spodní díl má lichotit dámskému zadečku. V případě Anety byly její tvary dokonale podtrženy.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze