VIP Sport

9. června 2017 • 19:52

Fotbalový bouřlivák Řepka bez řidičáku: Proč o něj přišel?

Autor: Petr Němec
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Rozvody s první ženou Renatou i s modelkou Vlaďkou Erbovou. Handrkování o děti a o alimenty a teď podle našich informací řidičák v čistírně. To jsou problémy fotbalového bouřliváka Tomáše Řepky.Přiznal to! Podle informací Blesku za to mohlo »Řepovo« oblíbené pití vodka. „Chytili ho, nadýchal,“ prásknul to na Řepku jeden jeho známý.

Co on nato? „Je pravda, že jsem řidičák neměl, ale rozebírat to nebudu. V nejbližších dnech ho dostanu zpátky. Už se na to těším, budu mobilnější a budu moct jezdit za dětmi. Víc se k tomu nechci vyjadřovat,“ přiznal Tomáš Řepka Blesku, že o papíry přišel.

Tak si to představte! On, milovník drahých nadupaných kár, chodí pěšky. Snad i na ryby ho musela vozit jeho současná láska, moderátorka Kateřina Kristelová (37).

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud