VIP Sport

15. června 2017 • 13:29

Fotbalista Krejčí se v tichosti oženil: Svatba v modrém!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Když všichni, tak všichni. Láďa a Kristýna si řekli, že při letním svatebním boomu fotbalistů nemohou zahálet. O víkendu tak podpisem stvrdili společné jméno Krejčovi. Pěkně v tichosti, ale s kamarády a ve velkém…Záložník Boloni a reprezentace byl galantní jako Oldřich Nový. Okouzlující Kristýnce by zářivou modř šatů a svůdnou eleganci na parketu záviděla i Dívka v modrém Lída Baarová.

„První novomanželský,“ napsala teď už žena pod čepcem Kristýna k tanečnímu snímku, kde si s Ládíkem užívají před svatebními hosty první novomanželské kroky.

Na veselce nechyběli přátelé i fotbaloví parťáci. Zvučnou návštěvou byla přítomnost kamaráda, s nímž si Láďa vydobyl v dresu Sparty zahraniční angažmá. Pavel Kadeřábek s partnerkou Terezou Chlebovskou si svatbu pochvalovali. „Děkujeme, Krejčovi,“ vzkázali přes Instagram fotkou, kde si dávají v místě svatby hubana. Možná čerpali inspiraci i pro svoji veselku…

První tanec novomanželů. Láďa kličkoval ladně jako na hřišti.
První tanec novomanželů. Láďa kličkoval ladně jako na hřišti.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud