VIP Sport

22. července 2017 • 14:45

Bazén plný erotiky! MS v plavání odhaluje víc, než by aktérky chtěly

###BLOK-TOP-VIDEA###

O vstupenky na 17. mistrovství světa v plavání není zrovna rvačka a je to velká škoda. Vždyť na šampionátu v Budapešti jsou vidět ti nejlepší „bazénoví“ sportovci planety, kteří na odiv publika vystavují své dokonalé křivky. Často se stává, že ukážou i to, co nechtěli.Podívejte se na fotky z MS v plavání, které jiskří erotikou!

Maďarka Barbara Bujkaová ukázala v utkání s Nizozemím bradavku
Maďarka Barbara Bujkaová ukázala v utkání s Nizozemím bradavku

Vodní polo? Vítězí se o prsa

Častým úkazem na utkání vodních pólistek jsou vyklouzlá ňadra z jednodílných plavek. Někdy se o to postará prudký pohyb jako v případě domácí Maďarky Barbary Bujkaové v utkání s Nizozemím. Mnohdy ale vnady hráček odhalují soupeřky deroucí se za míčem, podobně jako v případě Australanky Bronte Halliganové, které plavky posunula Ruska Prokofjevová.

Má čtyři zlata z olympiády, teď běhá po ostrově nahá: Plavkyně hledá lásku! - podívejte se ZDE »

Australance Bronte Halliganové posunula plavky Ruska ProkofjevováAustralance Bronte Halliganové posunula plavky Ruska Prokofjevová

Podvodní hrátky

Smíšený čínský pár v synchronizovaném plavání Šu-wen Šeng a Chao-jü Š' upoutal během tréninku před mistrovstvím světa. Fotograf zachytil jeden z jejich prvků ze sestavy nad hladinou a zároveň i pod vodou. Za nimi se pak majestátně tyčil hrad Vajdahunyad.

Smíšený čínský pár v synchronizovaném plavání Šu-wen Šeng a Chao-jü Š'Smíšený čínský pár v synchronizovaném plavání Šu-wen Šeng a Chao-jü Š'

Tetovaná skokanka

Kanaďanka Pamela Wareová z Kanady dala na odiv několik svých tetování během skoků do vody z 3 metrů. Na levém lýtku má vyobrazený půlměsíc a na druhé straně zase slunce. Že by tím chtěla naznačit, že její výkony jsou jako den a noc?

Kanaďanka Jacqueline Simoneauová a její tetování na lýtkáchKanaďanka Jacqueline Simoneauová a její tetování na lýtkách

Odvážný výstřih

Kanaďanka Jacqueline Simoneauová zazářila během svého sólo vystoupení při finále v synchronizovaném plavání. Dechberoucí však byl i její odvážný střih plavek v oblasti hrudníku.

Kanaďanka Jacqueline Simoneauová zazářila během svého sólo vystoupeníKanaďanka Jacqueline Simoneauová zazářila během svého sólo vystoupení

Japonská pozadí

Synchronizované plavání je plné krásných sestav. Předvedly to i japonské reprezentantky, které neměly problém vydržet s hlavami pod vodou a nohami přitom švihaly naprosto sehraně bez jediné chybičky.  

Maďarka Barbara Bujkaová ukázala v utkání s Nizozemím bradavku
Maďarka Barbara Bujkaová ukázala v utkání s Nizozemím bradavku

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud