VIP Sport

24. srpna 2017 • 12:55

Branky, body, prsíčka! Za sporťákem ČT se opalovala polonahá slečna

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pro vstup do vysílání si vybral skvělé místo. Oblíbený sportovní reportér České televize Jiří Štěpán ve středečních Brankách, bodech, vteřinách informoval diváky o přípravě Plzně před utkání o základní skupinu Evropské ligy s Larnakou přímo z kyperské pláže. Víc než jeho erudované sdělení diváky zaujala slečna ležící hned za ním na písku. Neměla totiž horní díl plavek.Uměl se dobře postavit. Reportér a externí fotbalový komentátor České televize Jiří Štěpán stál uprostřed rušné pláže, kde bylo vidět v dáli přistávající letadlo, hrající si děti s rodiči, koupající se dovolenkáři, zapíchnuté bílé slunečníky a trčící se prsa!

Kdyby tak slečna tušila, že bude ve vysílání České televize, tak by si možná vrchní díl plavek oblékla
Kdyby tak slečna tušila, že bude ve vysílání České televize, tak by si možná vrchní díl plavek oblékla

Pro diváky to bylo příjemné zpestření klasického zpravodajského bloku. Pro puritány už to mohlo být pohoršující. Vždyť bylo těsně před osmou hodinou večer a v tu dobu něco takového na obrazovky veřejnoprávní televize rozhodně nepatří.

Tohle štáb mezinárodní unie přehnal: Tajně točili prsa Koukalové! - čtěte ZDE »

Mladá Boleslav - Sparta: Fanynka ukazuje prsa při rohu Sparty
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze