VIP Sport

13. února 2017 • 11:56

Tohle štáb mezinárodní unie přehnal: Tajně točili prsa Koukalové!

Autor: ps
###BLOK-TOP-VIDEA###

Parádními výkony o víkendu uchvátila celou Českou republiku i biatlonový svět, tak si asi řekli, že se jí podívají až… Jenže tohle štáb mezinárodní unie IBU přehnal! Gabrielu Koukalovou (27) kameraman točil ve velmi intimní chvilce, když se po závodě převlékala.Potřebovala chvilku pro sebe, aby ze sebe shodila propocené věci a byla v suchém oblečení připravena vyrazit na květinové vyhlášení.

Ale kameraman mezinárodní unie IBU Gabrielu Koukalovou po pátečním triumfu dál a dál snímal a živě přenášel na internet, i když se vysvlékala do spodního prádla!

Kamera zamířila tam, kde by neměla natáčet.
Kamera zamířila tam, kde by neměla natáčet.

Jedno nahé focení už má Gabča za sebou, ale to bylo připravené a naplánované. „Myslela jsem si, že to bude mnohem těžší, ale my sportovci se asi všeobecně moc nestydíme, takže jsem s tím takový problém neměla,“ řekla tehdy k projektu Ruce na prsa a STK pro chlapy, v němž podpořila svého manžela Petra Koukala.

Nejlepší česká biatlonistka naštěstí není dívka z cukru a mlčky tuhle ránu pod pás přešla. IBU navíc video po dni z Twitteru smazala.

Šampus zn. Miluju Tě! Koukalová už oslavila Valentýna, balil ji i Nor - čtěte ZDE »

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud