VIP Sport

7. září 2017 • 05:00

Lyžařská kráska Vonnová koupila dům! Čtyři ložnice, bazén i kino za 58 milionů

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zveřejnění intimních fotek, které v minulosti posílala golfovému expříteli Tigeru Woodsovi (32), nejspíš donutilo lyžařku Lindsy Vonnovou (41) maximálně střežit své soukromí. Nutno podotknout, že začala ve velkém stylu! V Kalifornii si pořídila luxusní dům za 58 milionů korun.Jen co se hanbaté fotky dvojnásobné olympijské vítězky dostaly na veřejnost, okamžitě žádala hlavy těch, kteří je na internetu ukázali. Detaily přirození, prsou, bradavek – všechno bylo světu podáno jako na dlani!

Není tedy divu, že se chce Vonnová uklidit do ústraní. Pořídila si tak už několikátý dům. Naposledy investovala do luxusní vily v Hollywoodu, teď si lyžařka dopřála obrovské stavení v Kalifornii.

GALERIE | Projděte si, jak vypadá nový dům Lindsey Vonnové

Venkovní bazén nesmí chybět.
Venkovní bazén nesmí chybět.

Bazén, čtyři ložnice, pět koupelen, obložení z mramorových desek, venkovní bazén, letní kino. V novém hnízdečku jí nechybí prakticky nic! Pokud si tam dosadí sluhu a další personál, bude se mít jako královna.

Kariéra skvělé sjezdařky se pomalu blíží ke konci a dost možná svým jednáním naznačuje, kam se budou její kroky po kariéře ubírat. Vzhledem k tomu, že se nemovitý majetek Vonnové rozrůstá rychleji, než počet medailí, dá se předpokládat další byznys. Už dnes žije dva světy – sportovní a realitní…

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze