VIP Sport

22. září 2017 • 16:16

Tenisté vyrazili před Laver Cupem do centra Prahy: Tajná večeře!

Autor: fuk
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Týmová soutěž vyžaduje sehranou partu. Není tedy divu, že si účastníci tenisového Laver Cupu vyrazili ve středu na společnou večeři. Z luxusních restaurací se vraceli až pozdě v noci.Tým světa zamířil pod vedením svého kapitána Johna McEnroea do italského podniku Casa De Carli na Starém Městě. Žádný odvaz se ale nekonal. Kyrgios a spol. se na pokoje vraceli už kolem desáté večer. Jen kouč McEnroe s bratrem Patrickem se zdrželi o něco déle.

Také Evropané večeřeli po italsku, o pouhých 600 metrů dál v podniku La Finestra. A zábava se jim na rozdíl od soupeřů ještě o hodinu protáhla. „Bylo to hrozně fajn, všichni se sejdou u jednoho stolu, člověk zapomene, co dělá dennodenně na tenisu,“ pochvaloval si utužování party Tomáš Berdych . Snad to bude znát i dnes na kurtu.

Vtípky ostříleného Rogera na mladého Zvereva zabraly.
Vtípky ostříleného Rogera na mladého Zvereva zabraly.

Laver Cup je jedinečná tenisová událost, kterou nelze s ničím srovnat, shodují se tenisté

Trénink hvězd. Federer předvedl tenisové parády s Berdychem

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud