VIP Sport

24. září 2017 • 05:00

Kopřivová v megavýstřihu! Co na tohle řekne její milovaný Jágr?

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ráda si zahraje na modelku a ukáže krásně štíhlé tělo v nějaké reklamní kampani. Ale to, co teď předvedla láska hokejisty Jaromíra Jágra (45), tu ještě nebylo. Veronika Kopřivová (26) se fotila v megavýstřihu!Když se na sociálních sítích neprezentuje svým skvěle fungujícím e-shopem, tak se Kopřivová různě vystavuje. Jedním z posledních příspěvků byly obrázky z focení, kde si oblékla velmi odvážné šaty.

V horní části odhalovaly skoro všechno, co jen jde. Na hrudi byly střižené tak, že zakrývají jen půlku prsou. Ne, že by to mužskému oku nezalahodilo, ale co na tohle řekne Jaromír?

Veronika v sexy výstřihu.
Veronika v sexy výstřihu.

Možná si to všechno vysvětlili na luxusním tenisovém turnaji Laver Cup v O2 areně, kam společně v pátek večer zavítali. Možná tam řešili i Jágrovu budoucnost. Ten se zatím stále marně snaží sehnat angažmá v zámořské NHL.

Nejvíce se hovoří o možnosti odejít do Calgary Flames. Uvidíme ho ale ještě někdy v nejlepší hokejové soutěži světa?

Veronika Kopřivová: Měsíc bez Jágra! Co se stalo?

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud