VIP Sport

20. října 2017 • 15:19

Tenista Rosol končí, je po operaci! Svoji lásku Petru vybavil bourákem

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Po sportovní stránce prožil celosezonní noční můru, v soukromí to ovšem šlape! Tenista Lukáš Rosol (32) tak raději ukončil trápení na kurtech a rozhodl se pro nutnou operaci. Vzhledem k tomu, že se jedná o achilovku, bude potřebovat řidiče. Svoji lásku Petru (24) proto vybavil nadupaným bourákem!Pojďme si Rosolovu špatnou sezonu shrnout. Většinu roku strávil na challengerech, turnajích nižší kategorie. Na nejprestižnějším okruhu ATP odehrál pouhých 7 zápasů – 3 výhry a 4 prohry (nepočítáme kvalifikační duely). Vydělal zhruba 2,9 milionu korun, což je jen o něco málo víc, než potřebuje na pokrytí nákladů a v žebříčku se propadl o hrozivých 113 příček. S českým daviscupovým týmem navíc spadl z elitní skupiny. Nic, čím by se chtěl chlubit!

Před turnajem v Rusku si na kole poranil achilovku, což pro letošek znamená stop. „Nepovedlo se mi vytrhnout nohu z pedálu, když jsem zastavoval. Zkusil jsem ještě turnaj v Moskvě, ale tam se ukázalo, že zranění je vážnější. Lékaři se rozhodli pro operaci,“ přiblížil 204. muž světa, který se včera v Olomouci podrobil zákroku.

Nutno podotknout, že se Rosol musel během roku 2017 vypořádávat s několika zraněními, jeho nepohodu a formu citelně zasáhly i rodinné problémy. Rozešel se s manželkou Michaelou Ochotskou, s níž už je prý rozvedený. A jak už jsme si u něho zvykli, netrvalo dlouho a po jeho boku se objevila nová kráska. Bývalá tenistka Petra Kubinová.

Její péče a starost o zmordovaného miláčka nemají hranice. Platí to i naopak. Dostala nadupaný sporťák! Rosol si teď za volant nějakou dobu nesedne, takže klíčky od bavoráku nosí v kabelce pohledná blondýnka. Jestli napořád, to se ještě uvidí…

Petra bude po operaci vozit Rosola tímhle bourákem.
Petra bude po operaci vozit Rosola tímhle bourákem.

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze