VIP Sport

12. listopadu 2017 • 14:10

Zkrachovalý Becker vypěnil v televizi: Atentát, nejsem žádný váš Boris!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Byl to jeho nejhorší rok v životě. Bývalý německý tenista Boris Becker dluží desítky milionů eur a nemá je jak zaplatit. Přesto tvrdí, že dluhy uhradí. Legendě hrozí, že do aukce půjdou například i tři trofeje za vítězství ve Wimbledonu. Německá televize v dokumentu sledovala Beckera celý rok a byl to smutný pohled.



Je v krizi, ale tváří se, že se nic neděje. Boris Becker špatně investoval a přišel podle médií o všechny peníze. „Obvinění z bankrotu je atentát na charakter. Přece se člověk kvůli tomu nezabije. Cíl je stejný. Chci vyhrát!“ odhodlaně tvrdí bývalý tenista v dokumentu televize ARD, ve kterém prozradil, že nemá nikoho, komu by se svěřil se všemi starostmi.

Na svatbu Novaka Djokoviče se přišel podívat i legendární tenista Boris Becker se svou manželkou
Na svatbu Novaka Djokoviče se přišel podívat i legendární tenista Boris Becker se svou manželkou

„Nemám nejlepšího přítele. Neexistuje nikdo, kdo by o mně věděl vše,“ překvapil Becker a postěžoval si, jak ho obtěžuje, že je známou osobností. „Platím cenu za to, že jsem veřejně známá osoba. Nejsem váš Boris!“ rozčílil se během natáčení a poslal tak lidem vzkaz, aby ho nechali být na pokoji.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinud



Klasická verze
Mobilní verze