VIP Sport

12. listopadu 2017 • 14:10

Zkrachovalý Becker vypěnil v televizi: Atentát, nejsem žádný váš Boris!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Byl to jeho nejhorší rok v životě. Bývalý německý tenista Boris Becker dluží desítky milionů eur a nemá je jak zaplatit. Přesto tvrdí, že dluhy uhradí. Legendě hrozí, že do aukce půjdou například i tři trofeje za vítězství ve Wimbledonu. Německá televize v dokumentu sledovala Beckera celý rok a byl to smutný pohled.Je v krizi, ale tváří se, že se nic neděje. Boris Becker špatně investoval a přišel podle médií o všechny peníze. „Obvinění z bankrotu je atentát na charakter. Přece se člověk kvůli tomu nezabije. Cíl je stejný. Chci vyhrát!“ odhodlaně tvrdí bývalý tenista v dokumentu televize ARD, ve kterém prozradil, že nemá nikoho, komu by se svěřil se všemi starostmi.

Na svatbu Novaka Djokoviče se přišel podívat i legendární tenista Boris Becker se svou manželkou
Na svatbu Novaka Djokoviče se přišel podívat i legendární tenista Boris Becker se svou manželkou

„Nemám nejlepšího přítele. Neexistuje nikdo, kdo by o mně věděl vše,“ překvapil Becker a postěžoval si, jak ho obtěžuje, že je známou osobností. „Platím cenu za to, že jsem veřejně známá osoba. Nejsem váš Boris!“ rozčílil se během natáčení a poslal tak lidem vzkaz, aby ho nechali být na pokoji.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze