VIP Sport

11. listopadu 2017 • 21:30

Nestydaté hymny před NHL! Zpěvačka bez podprsenky je hitem internetu

Slavná NHL se vydala na otočku do švédského Stockholmu, kde před zápasem Colorado – Ottawa (3:4 pp) ukázala nahou nestydu. Místní zpěvačka Janice se toho nebála a na ledovou plochu vkročila v průhledných šatech bez podprsenky. Obecenstvo šílelo!Hokejový svátek v hale Globen, který slavnostním vhazováním zahájili švédští kapitáni Gabriel Landeskog (COL) a Erik Karlsson (OTT), našel svoji hvězdu. Tentokrát se ovšem nejednalo o žádného hráče, jednoznačně největší aplaus večera sklidila zpěvačka.

Zpěvačka Janice ze Stockholmu se toho nebála. Hymny před zápasem NHL zpívala bez podprsenky.
Zpěvačka Janice ze Stockholmu se toho nebála. Hymny před zápasem NHL zpívala bez podprsenky.

Oba týmy se postavily na modré čáry, aby si v tradičním úvodu vyslechly státní hymny Kanady a USA. Hokejisté sundali helmy, pak okamžitě zpozornili. Na ledovou plochu vešla pohledná zpěvačka, jenže jí cosi chybělo. Z pod šatů se rýsovala odhalená ňadra. Ta dáma někde zapomněla podprsenku!

Očividně to nevadilo hráčům a už vůbec ne divákům. Jen co se ukázala na kostce nad ledem, tribuny začaly šílet. Asi tak, jako internet, kde stejný obrázek s radostí hlataly statisíce nadšených fanoušků. „Tak takhle by měl vypadat každý začátek zápasů NHL,“ shodovali se milovníci hokeje na sociálních sítích, kde čísla každou minutou bleskově rostla.

O prsa byl i samotný zápas. V 1. minutě prodloužení ho po přihrávce domácího miláčka Karlssona rozhodl pro Ottawu jedenáctým gólem sezony Mark Stone.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud