VIP Sport

23. prosince 2017 • 17:00

Vánoce za rohem: Tenistky na víně, judista na nákupech, Plíšková i Hertl musí do práce

###BLOK-TOP-VIDEA###

Jsou k nezastavení. Někteří čeští sportovci si neužijí Vánoce jako svátky klidu, ale dál budou v jednom kole. Hokejistu Tomáše Hertla čeká v Kalifornii na Štědrý den zápas NHL a tenistka Karolína Plíšková je v Thajsku, kde se zúčastní exhibičního turnaje. Jak na to jsou další české hvězdy?Svátky v Thajsku

Tenistka Karolína Plíšková si navodila vánoční atmosféru snímkem u stromečku s dárky, ale Štědrý den a svátky stráví v Thajsku. Ne však na dovolené se svým přítelem a manažerem Michalem Hrdličkou, ale ve městě Hua Hin sehraje exhibiční turnaj žen.

Karolína Plíšková bude přes Vánoce na tenisovém turnaji v ThajskuKarolína Plíšková bude přes Vánoce na tenisovém turnaji v Thajsku

Santu vystřídají Králové

Vánoce v teple si dopřává i hokejista Tomáš Hertl, který hraje za kalifornský tým San Jose Sharks. S přítelkyní Anetou se nedávno vyfotil se Santou Clausem a jeho pomocnicí v tréninkovém centru. V magický den 24. prosince ho ale čeká zápas NHL proti Los Angeles Kings.

Hokejista Tomáš Hertl s přítelkyní Anetou narazili v Kalifornii na Santa ClauseHokejista Tomáš Hertl s přítelkyní Anetou narazili v Kalifornii na Santa Clause

Nejoblíbenější vánoční cukroví českých sportovců? Linecké, perníčky ale i pivo
720p 360p

Judista na nákupech

Olympijský vítěz Lukáš Krpálek ještě pár dní před Vánoci nakupoval s rodinkou dárky. Jak je vidět, tak na rozdíl od vystresovaných lidí měl judista dobrou náladu. Asi už má všechno zabaleno.

Judista Lukáš Krpálek vyrazil na vánoční nákupyJudista Lukáš Krpálek vyrazil na vánoční nákupy

Posezení u vína

V klidu a pohodě si užívaly dny před svátky i tenistky Barbora Strýcová a Lucie Šafářová, které si spolu zašly na červené víno a fanouškům popřály krásné Vánoce.

Tenistky Strýcová a Šafářová si šly dát společně vínoTenistky Strýcová a Šafářová si šly dát společně víno

Šťastná tetička

Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková vyrazila s početnou rodinou na výlet do Norimberku. Čas si udělala i na svého synovce a stala se z ní krásná a hodná tetička Andy. Chvíli po Vánocích půjde stejně jako ostatní její soupeřky hned do práce a zamíří na druhou stranu planety do Austrálie, kde začnou první turnaje nové sezony.

Tenistka Andrea Hlaváčková se svým synovcem u stromečkuTenistka Andrea Hlaváčková se svým synovcem u stromečku

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud