VIP Sport

2. ledna 2018 • 12:52

Myslím, že jsi sexy! Slovenský hokejista balil reportérku na MS

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Má velké sebevědomí a to nejen na ledě. Jeden z nejlepších slovenských hokejistů na MS do 20 let Samuel Buček (19) po rozhovoru v útrobách haly vystartoval na blonďatou televizní reportérku Tessu Bonhommeovou (32), která se mu očividně líbila. Co jí mladíček řekl?Na mistrovství světa hokejistů do 20 let září. Útočník Samuel Buček například rozhodl gólem o výhře nad stejně starými Američany a sebevědomí mu pořádně narostlo. Přesvědčila se o tom i kanadská reportérka televizní stanice TSN Tessa Bonhommeová.

Po rozhovoru jí Buček vysekl poklonu: „Myslím, že jsi sexy.“ Bývalá hokejová reprezentantka, která má doma dokonce zlatou medaili z olympijských her z Vancouveru 2010, se nenechala zaskočit a za lichotku o 13 let mladšímu zajíčkovi poděkovala. Video, jak Slovák „balí“ půvabnou blondýnku baví internet.

Tessa je opravdu pěkná žena
Tessa je opravdu pěkná žena

 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze