VIP Sport

2. ledna 2018 • 12:52

Myslím, že jsi sexy! Slovenský hokejista balil reportérku na MS

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Má velké sebevědomí a to nejen na ledě. Jeden z nejlepších slovenských hokejistů na MS do 20 let Samuel Buček (19) po rozhovoru v útrobách haly vystartoval na blonďatou televizní reportérku Tessu Bonhommeovou (32), která se mu očividně líbila. Co jí mladíček řekl?Na mistrovství světa hokejistů do 20 let září. Útočník Samuel Buček například rozhodl gólem o výhře nad stejně starými Američany a sebevědomí mu pořádně narostlo. Přesvědčila se o tom i kanadská reportérka televizní stanice TSN Tessa Bonhommeová.

Po rozhovoru jí Buček vysekl poklonu: „Myslím, že jsi sexy.“ Bývalá hokejová reprezentantka, která má doma dokonce zlatou medaili z olympijských her z Vancouveru 2010, se nenechala zaskočit a za lichotku o 13 let mladšímu zajíčkovi poděkovala. Video, jak Slovák „balí“ půvabnou blondýnku baví internet.

Tessa je opravdu pěkná žena
Tessa je opravdu pěkná žena

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze