Pátek 2. říjen 2020
Svátek slaví Olívie, zítra Bohumil
Oblačno, déšť 15°C

Sportovní Silvestr: Berdychovi v luxusu, Baroš zašel v Praze na pivo

Autor: pv

Jak na Nový rok, tak po celý rok? Jestli bude tohle rčení letos pravdivé, tak bude slavné sportovce v roce 2018 pořád pěkně bolet hlava z kocoviny. Světoví i čeští sportovci poctivě oslavili Silvestr a užívali si na různých místech planety.  

Jako jedni z prvních oslavili příchod nového roku tenisté. Sezona roku 2018 startuje v Austrálii, tak jsou tam všechny hvězdy jako Roger Federer . Švýcar je ve městě Perth a vyfotil se se šampaňským během nebeské show.

Češka Andrea Sestini Hlaváčková poslední den strávila v Brisbane na farmě, kde se fotila s Koalou nebo i klokanem. Tomáš Berdych byl s manželkou Ester v luxusní restauraci Nobu v katarském městě Doha.

GALERIE | Podívejte se, jak se sportovci fotili během silvestrovských oslav

Tomáš Berdych s manželkou Ester v luxusní katarské restauraci
Tomáš Berdych s manželkou Ester v luxusní katarské restauraci
 

Příjemnou procházku Prahou si 31. prosince dopřál například fotbalista Baníku Ostrava Milan Baroš . S manželkou Terezou se zastavil i na pivo. Narazit v centru hlavního města mohli i na Tomáše Necida s manželkou Klárou a v Praze byl i Patrik Berger se svou paní Jaroslavou.

Společné foto si o půlnoci udělal i Vladimír Šmicer se ženou Pavlínou a jejich dětmi Natálií a Jiřím. Bývalý fotbalista Marcel Gecov se zase nechal zachytit, jak třímá nad hlavou obří láhev vodky, tak snad mu s ní pomohlo hodně parťáků. 

Co dělají sportovci první den v roce? Střízliví, ale i trénují

Sportovci a novoroční předsevzetí? Měsíc bez pití, chodit dřív spát

Témata:  VIPsportSilvestrNový rokoslavyalkoholsportbarošberdych