VIP Sport

9. ledna 2018 • 05:00

Pravda o Jágrově zdraví: Víme, proč nehraje a co ho trápí. Máme důkaz!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jedna otázka je, kde by mohl hokejista Jaromír Jágr (45) pokračovat v NHL. Ta druhá, daleko závažnější, zní: Má na ni jeho stárnoucí tělo? Zdraví hokejového barda z Kladna je totiž nejspíš podlomené daleko víc, než se dosud psalo!Počítáme-li i dva duely v uplynulém týdnu, »Džegr« vynechal v sezoně plných šestnáct zápasů kvůli »potížím v dolní části těla«, jak zní oficiální informace klubu.

Není tajemství, že Jágr bojoval s bolestmi třísel. Avšak trochu jinými, než v minulosti. „Dostal jsem krosček, upadl jsem na kolena a ta se mi rozjela. Takže se mi natáhly přitahovače v místech, se kterými jsem neměl zkušenosti. Nejhorší bylo najít ten ideální čas, když už můžu jít hrát,“ popsal své trable začátkem listopadu pro deník Sport.

Fanoušek prozradil, s čím má Jágr problémy. Na jeho místě v šatně Calgary visí kolenní ortéza.
Fanoušek prozradil, s čím má Jágr problémy. Na jeho místě v šatně Calgary visí kolenní ortéza.

Teď se však ukázalo, že kromě třísel trápí českého veterána také koleno! Ve svých komentářích to už naznačili někteří kanadští novináři a nově to definitivně potvrzuje fotka jednoho z fanoušků.

Jistý Josh se o uplynulém víkendu vyfotil v kabině Flames přímo na místě, kde sedával Jágr. V kóji, kde má č. 68 stále svoji jmenovku a výstroj, visí na věšáku kolenní ortéza…

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze