VIP Sport

9. ledna 2018 • 05:00

Pravda o Jágrově zdraví: Víme, proč nehraje a co ho trápí. Máme důkaz!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jedna otázka je, kde by mohl hokejista Jaromír Jágr (45) pokračovat v NHL. Ta druhá, daleko závažnější, zní: Má na ni jeho stárnoucí tělo? Zdraví hokejového barda z Kladna je totiž nejspíš podlomené daleko víc, než se dosud psalo!Počítáme-li i dva duely v uplynulém týdnu, »Džegr« vynechal v sezoně plných šestnáct zápasů kvůli »potížím v dolní části těla«, jak zní oficiální informace klubu.

Není tajemství, že Jágr bojoval s bolestmi třísel. Avšak trochu jinými, než v minulosti. „Dostal jsem krosček, upadl jsem na kolena a ta se mi rozjela. Takže se mi natáhly přitahovače v místech, se kterými jsem neměl zkušenosti. Nejhorší bylo najít ten ideální čas, když už můžu jít hrát,“ popsal své trable začátkem listopadu pro deník Sport.

Fanoušek prozradil, s čím má Jágr problémy. Na jeho místě v šatně Calgary visí kolenní ortéza.
Fanoušek prozradil, s čím má Jágr problémy. Na jeho místě v šatně Calgary visí kolenní ortéza.

Teď se však ukázalo, že kromě třísel trápí českého veterána také koleno! Ve svých komentářích to už naznačili někteří kanadští novináři a nově to definitivně potvrzuje fotka jednoho z fanoušků.

Jistý Josh se o uplynulém víkendu vyfotil v kabině Flames přímo na místě, kde sedával Jágr. V kóji, kde má č. 68 stále svoji jmenovku a výstroj, visí na věšáku kolenní ortéza…

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze