VIP Sport

10. února 2018 • 02:48

Zemřel záložník Miller (†36). Za Manchester United hrál i proti Spartě

Autor: ,

Smutná zpráva. Ve věku 36 let zemřel bývalý irský fotbalový reprezentant Liam Miller. Někdejší záložník Manchesteru United nebo Celticu Glasgow podlehl rakovině slinivky břišní. Informovala o tom agentura Reuters.Miller odstartoval kariéru v Celtiku, ve kterém s krátkou přestávkou na hostování v Aarhusu strávil čtyři roky. Za Manchester United odehrál v letech 2004 až 2006 celkem 22 zápasů. V Lize mistrů za něj dvakrát nastoupil také proti Spartě.

Poté působil v Leedsu, Sunderlandu a v Austrálii si zahrál za Perth, Brisbane a Melbourne. Kariéru ukončil předloni v nižší americké soutěži v dresu Wilmingtonu. Za irskou reprezentaci Miller nastoupil k 21 zápasům a dal jednu branku.

Témata:  Irsko, úmrtí, Miller, fotbal, Sport
 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze