VIP Sport

28. února 2018 • 12:00

Parcelu ve Žďáře jí asi vezmou, ale už má postaveno: Tady bude Sáblíková bydlet!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

O stavební parcelu v hodnotě 1,5 milionu korun, kterou dostala od radnice ve Žďáru nad Sázavou jako bonus za své olympijské úspěchy, asi přijde. Martině Sáblíkové (30) je to ale nejspíš jedno, má už skoro postaveno ve vesnici asi šest kilometrů vedle!Obec Počítky je od Žďáru nad Sázavou vzdálena zmíněných šest kilometrů. Žije v ní něco přes dvě stě obyvatel. Na jednom z okrajů obce stojí několik rozestavěných domů. Jedna z hrubých staveb těsně před dokončením patří Martině Sáblíkové!

„To víte, že vám ukážu, kde Martina staví,“ prohlásil ochotně muž se strništěm vousů na bradě. „Jenom je nám záhadou, co ji sem k nám do toho pr..lákova zavanulo,“ směje vzápětí. „Asi to, že je tu klid.“

Pozemek o velikosti 917 metrů čtverečních si Sáblíková pořídila v roce 2016, tedy dva roky poté, co dostala parcelu ve Žďáru. A stěhovat do nového by se podle všeho mohla už letos. „Říká se, že ten barák ji přijde na zhruba deset milionů korun,“ dodává zdejší obyvatel.

Tady Sáblíková staví dům. Je to pár kilometrů od Žďáru nad Sázavou.
Tady Sáblíková staví dům. Je to pár kilometrů od Žďáru nad Sázavou.

Sáblíková: Před Ester můžu maximálně smeknout klobouk a i to bude málo
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze