VIP Sport

12. března 2018 • 16:36

Expertův úlet pobouřil Anglii! Carragher plivl z auta na 14letou dívku

Autor:

Takovýhle blikanec by nepředvedl snad ani Tomáš Řepka. Slavný anglický fotbalista Jamie Carragher během řízení stáhl okénko a plivl na vedle jedoucí vůz. Sliny zasáhly čtrnáctiletou dívku, která se kvůli tomu rozbrečela. Někdejší hvězdu Liverpoolu přijde tento zkrat zřejmě velmi draho. Pravděpodobně mu bude vypovězena lukrativní smlouva s televizí.Řítil se po silnici a nechal se vyprovokovat nevinným skandováním. Z vedle jedoucího vozu na Carraghera pokřikoval muž: „2:1, 2:1, Jamie, nešťastníku 2:1!“ Rýpl si tak do bývalého hráče Liverpoolu, že jeho tým v sobotu prohrál s Manchesterem United.

Fotbalista, který se nyní živí jako televizní expert, neudržel nervy na uzdě a plivl na skandujícího muže. Sprška slin zasáhla i dceru provokatéra. Carragherův blikanec muž natáčel na mobil a skandální video se šíří internetem.

„Nechápu to, že to nevzal jako vtip. Nic špatného jsme mu neudělali,“ řekla novinářům čtrnáctiletá dívka. Z incidentu se zhroutila a začala brečet. „Jsem naštvaná a je to nejubožejší, co mohl udělat,“ zuřila matka potřísněné dívky.

„Nechtěl jsem plivnout na ní. Přál bych si, aby se to nestalo. Znovu si promluvím s její rodinou a omlouvám se. Omlouvám se všem,“ kál se Carragher.

Nepřijatelný úlet se stal okamžitě terčem kritiky. Bývalý fotbalista bouřlivák a nynější herec Vinnie Jones odsoudil Carragherův čin a označil to za totální špínu. Současné zaměstnavatele někdejšího hráče Liverpoolu vyzval k tomu, aby ho vyhodili z práce.

Carragher má lukrativní smlouvu s televizí Sky Sport, kde je televizním expertem pro anglickou ligu. S komerční stanicí má údajně smlouvu na milion liber ročně (28,5 milionu korun). Tučné příjmy mu plynou i od dánské stanice TV3 Sport, pro kterou komentuje Ligu mistrů. Svým chlebodárcům šel externí zaměstnanec vysvětlit, co se stalo. Co se stane dál? Buď bude Carragher vyhozen nebo dostane mastnou pokutu.

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze