VIP Sport

17. března 2018 • 05:00

Charlie už nůž na hokej jen tak nevezme: Zavřeli blázna z Jágrova stadionu!

Autor: as, top
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je psychicky nemocný. Je i nebezpečný? To teď řeší policie ve spolupráci s lékaři. Hokejový fanda, který nožem ohrožoval při čtvrtečním kladenském tréninku i samotného Jaromíra Jágra (46), proto na svobodě není.Jako se filmový Fešák Hubert snažil vetřít na svatby, tak je podivín Karel Bláha alias Charlie posedlý hokejem. „Čau, tady Charlie, přijdu za vámi do režie,“ zněl třeba jeden z jeho letošních telefonátů do O2 areny, kam si zařizoval »návštěvu« u lidí obsluhujících kostku nad ledem.

Neuspěl, ale prošlo mu to jinde. Naposledy na nehlídaném kladenském zimáku, kde způsobil kvůli vytáhlému noži velké pozdvižení. „Přeříznu vás!“ halekal předevčírem na všechny kolem.

„Pro nás ten příběh skončil ve chvíli, kdy ho zadržela policie. Charlieho už neřešíme, připravujeme se na důležité zápasy,“ povídal mluvčí klubu Vít Heral.

Strážníci odchytili bláznivého muže, který přišel na trénink hokejistů Kladna s nožem
Strážníci odchytili bláznivého muže, který přišel na trénink hokejistů Kladna s nožem

Policie včera vyslechla učitelku, která s třídou litoměřických středoškoláků u incidentu byla. „Ano, podala jsem vysvětlení. Ze všeho špatného si beru něco pozitivního. Studenti byli stateční,“ chválila své žáky Andrea Jíšová. Hokejisty si policie nezvala, Jágra vyslechla hned na stadionu.

Novinky ohledně výtržníka prozradit odmítla. „Vzhledem k tomu, že stále probíhá vyšetřování, nebudeme zatím poskytovat bližší informace,“ řekla Blesku policejní mluvčí Michaela Nováková.

Podle informací Blesku je muž hospitalizován na psychiatrii...

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud