VIP Sport

26. března 2018 • 05:10

Kráska Wozniacká v šoku: Mamce i taťkovi diváci v Miami přáli smrt!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Všemožných nadávek už si za kariéru vyslechla hodně. Ale tohle během zápasu ještě nezažila! „Mojí mamce i tátovi přáli smrt,“ popsala tenistka Caroline Wozniacká (27).Dánská kráska čelila diváckým výhrůžkám na turnaji v Miami. Vítězka letošního Australian Open si na chování některých chuligánů stěžovala po prohře ve 2. kole s Mónikou Puigovou z Portorika (6:0, 4:6 a 4:6).

„Uráželi mě slovy, která tady ani nemůžu zopakovat. A pokřikovali sprostě na mou neteř i synovce, kterým je deset let,“ napsala druhá hráčka světového žebříčku na Twitteru. Zklamala ji i nečinnost organizátorů.

Rodiče Caroline Wozniacké maminka Anna a tatínek Piotr
Rodiče Caroline Wozniacké maminka Anna a tatínek Piotr

„Pořadatelé a bezpečnostní složky nic neudělali. Doufám, že to Miami Open vezme vážně,“ zlobila se.

Tenistka, kterou v minulosti vedl i český kouč David Kotyza a nafotila sexy snímky, si během duelu stýskala i u rozhodčího.

„Podobná slova ale nikdo další neslyšel. V opačném případě bychom samozřejmě zasáhli,“ prohlásil ředitel turnaje James Blake.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze