VIP Sport

26. března 2018 • 05:10

Kráska Wozniacká v šoku: Mamce i taťkovi diváci v Miami přáli smrt!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Všemožných nadávek už si za kariéru vyslechla hodně. Ale tohle během zápasu ještě nezažila! „Mojí mamce i tátovi přáli smrt,“ popsala tenistka Caroline Wozniacká (27).Dánská kráska čelila diváckým výhrůžkám na turnaji v Miami. Vítězka letošního Australian Open si na chování některých chuligánů stěžovala po prohře ve 2. kole s Mónikou Puigovou z Portorika (6:0, 4:6 a 4:6).

„Uráželi mě slovy, která tady ani nemůžu zopakovat. A pokřikovali sprostě na mou neteř i synovce, kterým je deset let,“ napsala druhá hráčka světového žebříčku na Twitteru. Zklamala ji i nečinnost organizátorů.

Rodiče Caroline Wozniacké maminka Anna a tatínek Piotr
Rodiče Caroline Wozniacké maminka Anna a tatínek Piotr

„Pořadatelé a bezpečnostní složky nic neudělali. Doufám, že to Miami Open vezme vážně,“ zlobila se.

Tenistka, kterou v minulosti vedl i český kouč David Kotyza a nafotila sexy snímky, si během duelu stýskala i u rozhodčího.

„Podobná slova ale nikdo další neslyšel. V opačném případě bychom samozřejmě zasáhli,“ prohlásil ředitel turnaje James Blake.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud