VIP Sport

28. března 2018 • 07:00

Fotbalista Rajnoch o románku s Jágrovou Veronikou: Bylo tam vzplanutí, ale…

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Modelka Veronika Kopřivová měla už před hokejistou Jaromírem Jágrem pletky s jiným sportovcem. Fotbalista Jan Rajnoch v pořadu Česká ulička na DIGI TV zavzpomínal na vztah s půvabnou blondýnkou a prozradil, proč to mezi nimi nevyšlo a co přeje Kopřivové s Jágrem.Psal se rok 2012 a finalistka soutěže Miss Veronika Kopřivová se dala dohromady s fotbalistou Janem Rajnochem, který hrál v tu dobu v Turecku. „Prožili jsme si spolu románek, ale prostě to nefungovalo. Byl jsem v Turecku a ona pracovala v Čechách. Bylo tam vzplanutí, ale pak člověk zjistí, že to nejde a ukončí to. Šlo o normální rozchod,“ prozradil Rajnoch a dodal, že mu blondýnka srdce nezlomila.

Rajnoch v České uličce: O problémech v Turecku i románku s Kopřivovou
1080p 720p 360p

V pořadu Česká ulička ani nechtěl hodnotit, jak se Kopřivová k Jágrovi hodí. „Je to dlouho, co jsme ten románek měli, a nevím, jak to se slečnou mají. Budu jim přát jen to nejlepší. Třeba aby Jardovi porodila dítě,“ pousmál se Rajnoch.

Celý rozhovor s Janem Rajnochem v pořadu Česká ulička sledujte ZDE>>> 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze