VIP Sport

28. března 2018 • 07:00

Fotbalista Rajnoch o románku s Jágrovou Veronikou: Bylo tam vzplanutí, ale…

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Modelka Veronika Kopřivová měla už před hokejistou Jaromírem Jágrem pletky s jiným sportovcem. Fotbalista Jan Rajnoch v pořadu Česká ulička na DIGI TV zavzpomínal na vztah s půvabnou blondýnkou a prozradil, proč to mezi nimi nevyšlo a co přeje Kopřivové s Jágrem.Psal se rok 2012 a finalistka soutěže Miss Veronika Kopřivová se dala dohromady s fotbalistou Janem Rajnochem, který hrál v tu dobu v Turecku. „Prožili jsme si spolu románek, ale prostě to nefungovalo. Byl jsem v Turecku a ona pracovala v Čechách. Bylo tam vzplanutí, ale pak člověk zjistí, že to nejde a ukončí to. Šlo o normální rozchod,“ prozradil Rajnoch a dodal, že mu blondýnka srdce nezlomila.

Rajnoch v České uličce: O problémech v Turecku i románku s Kopřivovou
1080p 720p 360p

V pořadu Česká ulička ani nechtěl hodnotit, jak se Kopřivová k Jágrovi hodí. „Je to dlouho, co jsme ten románek měli, a nevím, jak to se slečnou mají. Budu jim přát jen to nejlepší. Třeba aby Jardovi porodila dítě,“ pousmál se Rajnoch.

Celý rozhovor s Janem Rajnochem v pořadu Česká ulička sledujte ZDE>>> 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze