VIP Sport

13. dubna 2018 • 05:00

Koukalová vypráví o sexuálních začátcích: Tajemství o ztrátě panenství!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Láska, sex a něžnosti. To byla legendární rubrika časopisu pro dospívající. Biografie biatlonistky Gabriely Koukalové (28) ji místy v ledasčem připomíná. Nechybí ani podrubriky – Tenkrát poprvé...Kniha Jiná je nebývale otevřenou zpovědí. A to až do té míry, že Gabriela provází čtenáře i svým milostným životem. První lásku prý zažila na střední škole. Jmenoval se Petr, výstředně se oblékal, nosil dredy a...

„Možná čekal, že jsem ještě panna. Ale nebyla jsem,“ přiznává biatlonová šampionka. O věneček přišla už o pár let dříve a prý na to není nijak pyšná. „Ráda bych řekla, že mi bylo patnáct, ale nebylo,“ vysvětluje.

Gabriela Koukalová nahradila Jardu Jágra v reklamě na klenoty
Gabriela Koukalová nahradila Jardu Jágra v reklamě na klenoty

Prvním milencem Gábiny byl o dvanáct let starší kamarád její sestry – metalák s dlouhými vlasy. „Vzal mě k sobě domů a tam se to stalo. Byl něžný, a i když ne žádný fešák, líbila se mi každá minuta,“ vzpomíná v knize. Navíc hned druhý den závodila a vyhrála. „Asi mi to moje poprvé prospělo. Nemohla jsem na to přestat myslet. Ne na něj, ale na TO,“ odhaluje Koukalová.

Milování před závodem se tak pro Gabrielu stalo naprosto běžnou věcí. A to platilo i na loňském mistrovství světa, kde vyhrála zlato, stříbro i bronz. Manžel Petr se přes zákaz koučů noc co noc vplížil k ní na týmový hotel.

„Vím, že někteří trenéři neradi vidí, když se závodníci před výkonem vyčerpávají sexem, ale na to já nevěřím. Naopak si myslím, že ženám sex pomůže a dostane je do pohody. Pro mě je to dokonce něco jako meditace,“ říká na rovinu a pro upřesnění dodává: „Pokud to samozřejmě nepřehání a noc před závodem nedělá tříhodinovou gymnastiku.“

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze