VIP Sport

26. dubna 2018 • 05:00

Bude biatlon bez Koukalové k nekoukání? Vnadná italská soupeřka to vyvrací!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Prohlášení české královny Gabriely Koukalové (28), že ji příští rok v biatlonovém kolotoči neuvidíme, rozesmutnělo mnoho fanoušků. Ale nebojte! Radost vám může dělat třeba krásná Italka Dorothea Wierer (28).Naposledy se Dorothea ukázala v »civilu« na dovolené. Užívá si a podle toho to na jejím instagramovém profilu vypadá. Fotka v bleděmodrých plavkách, které krásně tvarují její sexy křivky. Tahle holka se životem baví!

A pokud četla prohlášení respektive úryvky z nové knihy obávané soupeřky Koukalové, jistě se novinkami baví. Faktem je, že jí ubyla těžká soupeřka, a to jak na trati, tak v pomyslné soutěži biatlonové krásy.

Dvojnásobná olympijská medailistka ze Soči se totiž rozhodla, že ani do příští sezony v českých barvách nenastoupí. Přesto, že dostala luxusní nabídku.

„Mohla jsem si udělat vlastní podmínky, které mi budou vyhovovat, abych byla mimo tým. Že bych si složila vlastní. Ale neumím si představit, že bych se do týmu vrátila. To by nepřipadalo v úvahu. Ani kdyby kniha nevyšla, nechtěla bych se vrátit,“ vyjádřila se opěvovaná Koukalová, která vydáním své biografie rozbouřila vlastní fanoušky. A nejen je…

Dorothea Wierer si užívá na dovolené.
Dorothea Wierer si užívá na dovolené.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud