VIP Sport

2. května 2018 • 05:00

Sexy slovenská biatlonistka: zaujala tím, co si neoblékla na večírek

Autor:

Už jednou letos byla v centru dění, když na olympiádě v Pchjongčchangu potopila smíšenou štafetu slovenských biatlonistů. Teď se o Paulíně Fialkové hovoří opět. Tentokrát však kvůli outfitu, který si vzala na slavnostní večer slovenských olympioniků.Abychom uvedli věci na pravou míru, Fialková upoutala spíš tím, co si na sebe nevzala. „Ví, jak zaujmout. Fialková jednoduše nechala podprsenku doma,“ shrnul server cas.sk.

Z galavečeru odcházela po rozdělení odměn nejbohatší Anastázia Kuzminová, které za jedno zlato a dvě stříbra patří 140 000 eur z celkové sumy 266 500 eur.

Ale Fialková se usmívala také. Vzpomínky na nepovedený závod, při kterém totálně pokazila střelbu a nasbírala penalizaci i za špatný počet odjetých trestných kol, už zdaleka nebolí… Navíc je překrylo třeba druhé místo v závodě s hromadným startem při finále Světového poháru v Rusku.

Paulína Fialková zaujala na olympijském galavečeru tím, že přišla bez podprsenky
Paulína Fialková zaujala na olympijském galavečeru tím, že přišla bez podprsenky

Témata: 
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze