VIP Sport

18. května 2018 • 20:38

Fotbalový kouč, který zmizel na Slovensku, je mrtvý?! Policie našla tělo

Autor:

Jihomoravští policisté prověřují, zda muž, který v úterý zemřel u Břeclavi po srážce s vlakem, nebyl trenér slovenské fotbalové reprezentace do 18 let Milan Malatinský (48). ČTK to dnes řekla policejní mluvčí Kamila Haraštová.Neštěstí se stalo v úterý asi v 6:20 za Břeclaví ve směru na Podivín. "Podle prvotních informací muž vstoupil do kolejiště před přijíždějící soupravu a nereagoval ani na to, když strojvedoucí spustil zvukové výstražné znamení. Muž utrpěl zranění neslučitelná se životem," uvedla Haraštová.

Podle ní zatím policie totožnost muže zjištěnou nemá, prokážou ji až rozbory DNA. Na spojení nehody s Malatinským dnes upozornila slovenská televize Markíza. Bývalý slovenský reprezentant Malatinský zmizel před finále Slovakia Cupu s českou osmnáctkou v Senci minulý týden. Nezvěstný je od 10. května.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze