VIP Sport

18. května 2018 • 20:38

Fotbalový kouč, který zmizel na Slovensku, je mrtvý?! Policie našla tělo

Autor:

Jihomoravští policisté prověřují, zda muž, který v úterý zemřel u Břeclavi po srážce s vlakem, nebyl trenér slovenské fotbalové reprezentace do 18 let Milan Malatinský (48). ČTK to dnes řekla policejní mluvčí Kamila Haraštová.Neštěstí se stalo v úterý asi v 6:20 za Břeclaví ve směru na Podivín. "Podle prvotních informací muž vstoupil do kolejiště před přijíždějící soupravu a nereagoval ani na to, když strojvedoucí spustil zvukové výstražné znamení. Muž utrpěl zranění neslučitelná se životem," uvedla Haraštová.

Podle ní zatím policie totožnost muže zjištěnou nemá, prokážou ji až rozbory DNA. Na spojení nehody s Malatinským dnes upozornila slovenská televize Markíza. Bývalý slovenský reprezentant Malatinský zmizel před finále Slovakia Cupu s českou osmnáctkou v Senci minulý týden. Nezvěstný je od 10. května.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze