VIP Sport

30. června 2018 • 14:34

Z kurtu ji odnesli, vrátila se bez podprsenky! Parťačka Šafářové zpět na Wimbledonu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jsme zase tým a bude to jízda! Lucie Šafářová (31) a její americká parťačka Bethanie Mattek-Sands (33) si ve Wimbledonu po více než roce znovu zahrají společně čtyřhru. V Londýně to pořádně rozjely už na večírku před turnajem. A že jim to seklo!Tyhle dvě rošťandy, to je souznění duší. Na kurtu, ale hlavně mimo něj. A především pak ve chvílích, kdy přijde čas na lumpárny. Čtvrteční večer na břehu Temže budiž důkazem.

„Jsem připravená na pořádnou párty,“ směje se Bethanie na videu z auta, které obě tenistky vezlo na merendu pořádanou ženskou federací WTA. „Krásně k sobě ladíme,“ dodala a na mysli měla i svůj výstřední kostým bez podprsenky!

A její česká kamarádka přitakává. „Ano, ladíme. Ty tvoje rty. A ukaž boty,“ nutí Američanku, aby zvedla nohy s rudými lodičkami. „Čeeervený, čeeervený,“ zpívá Šafářová, která má pro změnu červené šaty, a následují další výbuchy smíchu.

V dobré náladě byly obě dámy i na samotné akci, z níž pořídily několik rozverných selfíček. A kde také zvesela pěly o tom, jak v britské metropoli září sluníčko. Posvítí jim na travnaté cestě k trofeji, která jim jako jediná schází v jejich společné grandslamové sbírce?

Holkám to na wimbledonském večírku slušelo.
Holkám to na wimbledonském večírku slušelo.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud