VIP Sport

30. června 2018 • 14:34

Z kurtu ji odnesli, vrátila se bez podprsenky! Parťačka Šafářové zpět na Wimbledonu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jsme zase tým a bude to jízda! Lucie Šafářová (31) a její americká parťačka Bethanie Mattek-Sands (33) si ve Wimbledonu po více než roce znovu zahrají společně čtyřhru. V Londýně to pořádně rozjely už na večírku před turnajem. A že jim to seklo!Tyhle dvě rošťandy, to je souznění duší. Na kurtu, ale hlavně mimo něj. A především pak ve chvílích, kdy přijde čas na lumpárny. Čtvrteční večer na břehu Temže budiž důkazem.

„Jsem připravená na pořádnou párty,“ směje se Bethanie na videu z auta, které obě tenistky vezlo na merendu pořádanou ženskou federací WTA. „Krásně k sobě ladíme,“ dodala a na mysli měla i svůj výstřední kostým bez podprsenky!

A její česká kamarádka přitakává. „Ano, ladíme. Ty tvoje rty. A ukaž boty,“ nutí Američanku, aby zvedla nohy s rudými lodičkami. „Čeeervený, čeeervený,“ zpívá Šafářová, která má pro změnu červené šaty, a následují další výbuchy smíchu.

V dobré náladě byly obě dámy i na samotné akci, z níž pořídily několik rozverných selfíček. A kde také zvesela pěly o tom, jak v britské metropoli září sluníčko. Posvítí jim na travnaté cestě k trofeji, která jim jako jediná schází v jejich společné grandslamové sbírce?

Holkám to na wimbledonském večírku slušelo.
Holkám to na wimbledonském večírku slušelo.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze