VIP Sport

30. června 2018 • 11:08

Sexy manželky na MS: nejen nejvnadnější Belgičanka a polská Beckhamová

Autor: sjs
 • Krásné manželky fotbalistů na MS... která je NEJ?Krásné manželky fotbalistů na MS... která je NEJ?FOTO: Profimedia.cz

  Fanoušci na stadionu si mohou hlavy vykroutit, když tyhle dámy pomalu kráčí po tribuně na svá místa. Nádherné manželky fotbalových reprezentantů ozvláštňují mistrovství světa v Rusku svým sex-appealem. Skoro to vypadá, jako by na dálku soutěžily v tom, která z nich je krásnější.

 • Rebekah Vardyová

  Rebekah Vardyová si ještě v úvodu zápasu Anglie - Rusko ošetřovala oči po zásahu slzným plynemRebekah Vardyová si ještě v úvodu zápasu Anglie - Rusko ošetřovala oči po zásahu slzným plynemFoto Profimedia.cz

  Manželka anglického útočníka je jednou z nejznámějších fotbalových partnerek. Předloni se na ME ve Francii připletla do bitky chuligánů, ale naštěstí se jí nic nestalo.

 • Anna Lewandowská

  Polák Robert Lewandowski si vzal brunetku Annu.Polák Robert Lewandowski si vzal brunetku Annu.Foto Instagram

  Říká se jim polští Beckhamovi. Robert Lewandowski s manželkou Annou jsou oblíbenou dvojicí. Půvabná dáma se živí jako fitness trenérka a učí lidi zdravě jíst. Polibkem svého muže odměňuje po výhře a utěšuje po prohře. 

 • Georgina Rodriguezová

  Takhle Georgina Ronaldovi mávala.Takhle Georgina Ronaldovi mávala.Foto Reuters

  Letos se stane ženou portugalské hvězdy Cristiana Ronalda. Na stadionu se už několika kamarádkám chlubila svým diamantovým zásnubním prstenem a už se nemůže dočkat veselky, která se pravděpodobně uskuteční po šampionátu.

 • Rafaella Szabová

  Rafaella je ženou belgického záložníka Axela Witsela.Rafaella je ženou belgického záložníka Axela Witsela.Foto Profimedia.cz

  Je to asi nejvnadnější fotbalová partnerka na mistrovství. Rafaella je ženou belgického záložníka Axela Witsela. Na sociálních sítích ji sleduje na 80 tisíc lidí. Před lety si s manželem prošli partnerskou krizí, když měl Axel poměr s modelkou Analicii Chavesovou. Nakonec se ale nerozvedl a vrátil se domů.

 • Larissa Pereiraová

  Larissa Pereiraová je ženou Brazilce Roberta FirminaLarissa Pereiraová je ženou Brazilce Roberta FirminaFoto Profimedia.cz

  Blonďatá modelka je ženou Brazilce Roberta Firmina. Pár se seznámil během mistrovství světa, které se konalo před čtyřmi lety právě v jejich domovině v Brazílii.

 • Camille Tytgatová

  Camille Tytgatová je už tři roky vdaná za francouzského obránce Raphaëla VaraneaCamille Tytgatová je už tři roky vdaná za francouzského obránce Raphaëla VaraneaFoto Profimedia.cz

  Křehká dáma je už tři roky vdaná za francouzského obránce Raphaëla Varanea. Pár se zná už od středoškolských let.

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud