VIP Sport

18. července 2018 • 20:00

Senzační prázdniny! Messiho po MS utěšuje na jachtě svůdná Antonella

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Přiletěl soukromým tryskáčem a Středozemní moře brázdí na luxusní jachtě. Fotbalový miliardář Lionel Messi si užívá s rodinkou dovolenou před začátkem nové sezony a zároveň po boku svých nejbližších zapomíná na zpackané mistrovství světa.Není na něm znát žádný splín. Zatímco Argentinci stále smutní, že jejich národní tým vyletěl ze světového šampionátu už v osmifinále, jejich modla Lionel Messi si lebedí na jachtě s krásnou manželkou Antonellou, jejich třemi dětmi a kamarády.

Hvězda Barcelony s nimi pluje na jachtě kolem ostrova Ibiza a kromě chytání bronzu si užívají jízdu na vodním skútru a skákání do moře z paluby. Na břeh se vydávají jen ve chvílích, kdy se vypraví najíst do jedné z drahých restaurací.

Radovánky Messimu brzy skončí a koncem července oblékne znovu dres Barcelony. Ve španělské lize už nenarazí na svého největšího konkurenta Cristiana Ronalda, která po devíti letech v Realu Madrid přestoupil do italského Juventusu Turín. Třeba na sebe dva titáni narazí v Lize mistrů.

Messiho pohledná paní Antonella
Messiho pohledná paní Antonella

 

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze