VIP Sport

23. července 2018 • 15:09

Start sexy moderátorky Čuhelové na O2 TV se zadrhnul: Co se stalo?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Proč není na obrazovce? Monika Čuhelová (30), pohotová fotbalová reportérka, která o sobě dala vědět v České televizi, byla před měsícem představena jako posila sportovního kanálu O2. Jenže první kolo Fortuna ligy je skoro odehráno a Monika nikde.„Stáhli ji z vysílání, ještě než začala,“ letělo po sociálních sítích. To budí dojem, že snad udělala v nové práci nějaký průšvih.

„Není to tak, z vysílání stažena nebyla. Ona tam nemohla být ani zařazena, protože zatím nenastoupila,“ vysvětlil šéf O2 Sport Marek Kindernay.

V čem je problém? „Původně jsme s ní počítali na externí spolupráci, ona projevila zájem na plný úvazek, ale zatím jsme se prostě nedomluvili. Věc trochu komplikuje fakt, že není z Prahy. Ale je to stále otevřené,“ dodal Kindernay. „Nechci k tomu říkat víc,“ pravila reportérka, která se po ukončení spolupráce s Českou televizí vydala na zkušenou do Ameriky.

„Teď jsem zpět, a pokud k tomu bude důvod, jsem připravená se z Brna přesunout za prací do Prahy, mám to tam ráda. České televizi zůstanu vždy vděčná za to, že mi dala šanci, bylo to nezapomenutelných pět let, ale na návrat nemyslím,“ upřesnila.

Zdá se, že by ráda zakotvila v televizi, která si z každého kola ligy vybírá tři nejatraktivnější zápasy. Zítra má narozeniny. Vezmete ji, šéfe?

Sportovní moderátorka Monika Čuhelová a její dovolená v Puerto Ricu.
Sportovní moderátorka Monika Čuhelová a její dovolená v Puerto Ricu.

Sportovní moderátorka Monika Čuhelová: Flirtují s ní fotbalisté?
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze