VIP Sport

31. července 2018 • 21:30

Bývalý útočník Sparty Wilfried Bony smutní. Zemřel mu milovaný otec

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Někdejší miláček sparťanských fotbalových fanoušků je ve smutku. Útočník z Pobřeží slonoviny Wilfried Bony se na sociální sítí podělil se smutnou zprávou. Zemřel mu otec Amedee Shemiz Bony, který žil v Abidžanu, jenž je hlavním městem Bonyho rodné země.Střílel góly za Manchester City, Stoke City, Spartu nebo reprezentaci Pobřeží slonoviny. Současný útočník Swansea byl pýchou svého otce Amedeea, jemuž dělal radost. Další branky mu už ale bude Wilfried Bony posílat do nebe.

„Odpočívej v pokoji, tati. Budeme tě navždy milovat a snažit se, abys na nás byl hrdý,“ napsal fotbalista na svém Instagramu, kde zveřejnil i fotku svého tatínka. Ne vždy však spolu měli idylický vztah.

Otec mu totiž doporučoval, aby se věnoval více studiu a nespoléhal na to, že se bude jednou živit fotbalem. „Skoro tři roky jsme kvůli tomu spolu nemluvili,“ přiznal před lety Bony. Poslední roky, ale měli mezi sebou krásný vztah.

Otec fotbalisty Wilfrieda Bonyho Amedee Shemiz Bony
Otec fotbalisty Wilfrieda Bonyho Amedee Shemiz Bony

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud