VIP Sport

31. července 2018 • 21:30

Bývalý útočník Sparty Wilfried Bony smutní. Zemřel mu milovaný otec

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Někdejší miláček sparťanských fotbalových fanoušků je ve smutku. Útočník z Pobřeží slonoviny Wilfried Bony se na sociální sítí podělil se smutnou zprávou. Zemřel mu otec Amedee Shemiz Bony, který žil v Abidžanu, jenž je hlavním městem Bonyho rodné země.Střílel góly za Manchester City, Stoke City, Spartu nebo reprezentaci Pobřeží slonoviny. Současný útočník Swansea byl pýchou svého otce Amedeea, jemuž dělal radost. Další branky mu už ale bude Wilfried Bony posílat do nebe.

„Odpočívej v pokoji, tati. Budeme tě navždy milovat a snažit se, abys na nás byl hrdý,“ napsal fotbalista na svém Instagramu, kde zveřejnil i fotku svého tatínka. Ne vždy však spolu měli idylický vztah.

Otec mu totiž doporučoval, aby se věnoval více studiu a nespoléhal na to, že se bude jednou živit fotbalem. „Skoro tři roky jsme kvůli tomu spolu nemluvili,“ přiznal před lety Bony. Poslední roky, ale měli mezi sebou krásný vztah.

Otec fotbalisty Wilfrieda Bonyho Amedee Shemiz Bony
Otec fotbalisty Wilfrieda Bonyho Amedee Shemiz Bony

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze