VIP Sport

1. srpna 2018 • 16:09

Inspirace, jakou bychom nečekali! Jaké plány má Ledecká s pánským časopisem?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vyhřívá se na výsluní, může si vybírat, jaký sponzor ji bude platit, a tak je možné, že stále hledá inspiraci. Tentokrát si olympijská hvězda Ester Ledecká vybrala pánský časopis. Jaké s ním má plány? To lyžařka a snowboardistka jasně řekla.Chytala bronz u bazénu a zvídavě listovala Playboyem plným nahotinek. „Hádejte, na co koukám? Kláře na prsa?“ poukázala olympijská šampionka Ester na vnadnou slečnu z obálky.

Že by sněhová kráska také zvažovala odhodit šaty a stud a za několikamilionový honorář zapózovat celá nahá? „Kdepak. Můj brácha Jonáš dělá do Playboye dvoustranu fórů a komiksů, a proto ho čtu,“ uvedla vše na pravou míru lyžující snowboardistka.

Ale kdo ví? Třeba někdy přilétne nabídka i pro ni…

Olympijská hvězda Ester Ledecká tak, jak ji neznáme!
Olympijská hvězda Ester Ledecká tak, jak ji neznáme!

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko 1:2
, Liberec - Bohemians 1905 1:1Zlín - Teplice 1:0, Ml. Boleslav - Opava 6:1, Slavia - Jablonec 0:2, Karviná - Plzeň 0:1, Sparta - Příbram 2:2, Olomouc - Baník Ostrava 1:4
Klasická verze
Mobilní verze