VIP Sport

1. srpna 2018 • 16:09

Inspirace, jakou bychom nečekali! Jaké plány má Ledecká s pánským časopisem?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vyhřívá se na výsluní, může si vybírat, jaký sponzor ji bude platit, a tak je možné, že stále hledá inspiraci. Tentokrát si olympijská hvězda Ester Ledecká vybrala pánský časopis. Jaké s ním má plány? To lyžařka a snowboardistka jasně řekla.Chytala bronz u bazénu a zvídavě listovala Playboyem plným nahotinek. „Hádejte, na co koukám? Kláře na prsa?“ poukázala olympijská šampionka Ester na vnadnou slečnu z obálky.

Že by sněhová kráska také zvažovala odhodit šaty a stud a za několikamilionový honorář zapózovat celá nahá? „Kdepak. Můj brácha Jonáš dělá do Playboye dvoustranu fórů a komiksů, a proto ho čtu,“ uvedla vše na pravou míru lyžující snowboardistka.

Ale kdo ví? Třeba někdy přilétne nabídka i pro ni…

Olympijská hvězda Ester Ledecká tak, jak ji neznáme!
Olympijská hvězda Ester Ledecká tak, jak ji neznáme!

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze