VIP Sport

6. srpna 2018 • 14:51

Tenistka Bouchard se trápí nejen tenisem: Už jsem 457 dní bez sexu! Chápete to?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Taková fešanda a už je 457 dní bez sexu?! Kdo by tomu uvěřil, ale v podání šílené tenisové krásky Eugenie Bouchard (24) je vlastně možné všechno. I když… Podle toho, co psala na sociální síti, to možná tak horké nebude.Už jsou to čtyři roky, kdy se snažila prohnat Petru Kvitovou ve finále Wimbledonu a získat první grandslamový triumf. Naštěstí pro českou hráčku to Kanaďance Bouchardové nevyšlo.

Od té doby je to z její strany jeden přešlap za druhým. Propad v žebříčku na momentální 129. pozici, ono je to celkově na kurtech na ručník. Navíc v soukromí to také není žádná sláva.

Po internetové sázce dokonce šla na rande s fanouškem! Už to vypadalo, že by z toho mohl být plnohodnotný románek, ale jako vždy se nezadařilo. „457. den bez sexu. Buďte v klidu, je to jen vzpomínka,“ napsala provokativně Genie k fotce, kde objímá kamennou mužskou sochu.

Ale kdo ví, jak to má doopravdy v reálném životě…

Úplně vysvlečená tenistka.
Úplně vysvlečená tenistka.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko 1:2
, Liberec - Bohemians 1905 1:1Zlín - Teplice 1:0, Ml. Boleslav - Opava 6:1, Slavia - Jablonec 0:2, Karviná - Plzeň 0:1, Sparta - Příbram 2:2, Olomouc - Baník Ostrava 1:4
Klasická verze
Mobilní verze