VIP Sport

6. srpna 2018 • 14:51

Tenistka Bouchard se trápí nejen tenisem: Už jsem 457 dní bez sexu! Chápete to?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Taková fešanda a už je 457 dní bez sexu?! Kdo by tomu uvěřil, ale v podání šílené tenisové krásky Eugenie Bouchard (24) je vlastně možné všechno. I když… Podle toho, co psala na sociální síti, to možná tak horké nebude.Už jsou to čtyři roky, kdy se snažila prohnat Petru Kvitovou ve finále Wimbledonu a získat první grandslamový triumf. Naštěstí pro českou hráčku to Kanaďance Bouchardové nevyšlo.

Od té doby je to z její strany jeden přešlap za druhým. Propad v žebříčku na momentální 129. pozici, ono je to celkově na kurtech na ručník. Navíc v soukromí to také není žádná sláva.

Po internetové sázce dokonce šla na rande s fanouškem! Už to vypadalo, že by z toho mohl být plnohodnotný románek, ale jako vždy se nezadařilo. „457. den bez sexu. Buďte v klidu, je to jen vzpomínka,“ napsala provokativně Genie k fotce, kde objímá kamennou mužskou sochu.

Ale kdo ví, jak to má doopravdy v reálném životě…

Úplně vysvlečená tenistka.
Úplně vysvlečená tenistka.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze