VIP Sport

30. srpna 2018 • 05:00

Sáblíkovou a Erbanovou rozdělil spor kvůli trenérovi: Konec kamarádství?!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Byly kamarádky jako hrom! Rychlobruslařky Martina Sáblíková (31) a Karolína Erbanová (25) spolu trávily hromadu času na ledovém oválu i v soukromí. Teď stojí proti sobě! Rozdělil je spor Karolíny s trenérem Petrem Novákem (70).Reprezentačního kouče na začátku týdne osočila Erbanová z ponižování. A zároveň ho jmenovala jako důvod ukončení své slušně našlápnuté kariéry.

Na olympiádě v Koreji si Karolína vyjela senzační bronz, to už ale čtyři roky trénovala v Nizozemsku. Její přesun do Beneluxu byl první trhlinou mezi ní a Novákem, ale i kámoškou Sáblíkovou. „Naše vztahy se jejím přesunem narušily, ale nedošlo k tomu, že bychom jí nepřáli úspěch,“ napsala Sáblíková ve středečním prohlášení.

Posledním hřebíčkem byl letošní nucený »útěk« Erbanové k polskému týmu, protože ten v Nizozemsku se rozpadl. „Trenér ponižoval práci mého trenéra a řekl, že jsem pomalá,“ napsala v textu, kterým ukončila rychlobruslařskou kariéru.

Na názory Karolíny zareagoval Novák o pár dnů později. „Její slova o ponižování jsou hodně silná.“ A přišla i ráno od Sáblíkové. „ Možná to bylo v emocích, ale některé věci, které Kája ve svém prohlášení tvrdí, nejsou podle mě úplně fér,“ podotkla.

Možná celý tenhle spor vede k definitivnímu konci jednoho velkého kamarádství…

Karolína Erbanová se vídala s Martinou Sáblíkovou dennodenně po osm let, letos v létě se jejich cesty rozpojily
Karolína Erbanová se vídala s Martinou Sáblíkovou dennodenně po osm let, letos v létě se jejich cesty rozpojily

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze