VIP Sport

27. září 2018 • 19:26

Slovenská semifinalistka Wimbledonu: Sekla s tenisem a fotí nahoře bez!

Autor:

Tahle holka měla našlápnuto k největším tenisovým metám, ale sny rozdrtilo zraněné koleno a borelióza. Romana Tabaková (27) si ovšem našla svoji dráhu, stala se z ní modelka, která se nebojí ukázat své hlavní přednosti!Na kurtech se nebála odhalit své největší zbraně a jinak tomu není ani v momentě, kdy se ukáže před objektivy fotoaparátů. Tabaková si svoji druhou životní roli užívá, což potvrzují snímky, na kterých umí být neuvěřitelně sexy!

Juniorská semifinalistka Wimbledonu (2008) tehdy v All England Clubu vyřadila třeba dnešní hvězdu Kristinu Mladenovic, ve finále po bitvě prohrála s Laurou Robson.

Už v těchto letech se jí ale zapalovala lýtka a ráda se chlubila tím, že jejím oblíbencem je Bulhar Grigor Dimitrov.  Možná se dnes tenhle milovník a svůdník žen poohlíží po ní. To je ovšem velký otazník, protože momentálně randí s věhlasnou a krásnou zpěvačkou Nicole Scherzinger.

Dokonalá slovenský postavička...
Dokonalá slovenský postavička...

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud