VIP Sport

2. října 2018 • 05:00

Trenéru Růžičkovi se hroutí svět! Rozchod se ženou Marií a nulová krize Chomutova

Autor: pet, ps
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Doma se mu zhroutilo manželství a po šesti porážkách mu určitě není do smíchu ani po hokejové stránce. Přesto trenér Chomutova Vladimír Růžička (55) zažertoval, co by dělal, kdyby jej vedení klubu vyhodilo...Po hrůzných výsledcích svých svěřenců v extralize by se padáku vůbec nemohl divit! Po šesti kolech jsou totiž jeho Piráti poslední, navíc jako jediný tým nemají ani bod.

„Ale o místo se nebojím!“ odmítal Růžička . „Vždyť Chomutov se mnou podepsal smlouvu na deset let. Co bych pak asi dalších sedm dělal? Ledaře, rolbaře nebo jim hlásil počasí?“ ptal se rozmrzele po porážce 1:4 se Spartou.

I přes to, že jen dva dny před tím Piráti utrpěli debakl 2:9 s Plzní, si je Růžička svojí pozicí jistý. „Zavolejte pánům Veverkům (šéfové Chomutova), kteří vám to řeknou. Důvěru mám pořád! Vždy se musím smát, když někdo něco podobného napíše,“ stojí si za svým.

Z kabelky Marie vytahuje klíče a otevírá dveře.
Z kabelky Marie vytahuje klíče a otevírá dveře.

Horší vstup do sezony jako kouč nepamatuje. „I když na Slavii v sezoně 2006/2007 jsme prohráli snad sedmkrát v řadě (odložené čtvrté a sedmé až dvanácté kolo). Říkal jsem ještě jedno utkání a skončím. Ale ve Slavii bylo mužstvo. Dnes vím, že nekončím! Prohry mě tlačí dopředu a je na mně, abych s nimi něco udělal,“ burcoval Růžička.

Doma ho nikdo neutěší, naopak… Problémů u ledu má požehnaně a stejné je to i v osobním životě. Nedávno Blesk informoval, že manželku Marii (30) dokonce vystěhoval ze své vily a sehnal ji v Chomutově pronájem. „Jde o naši osobní věc a nebudeme se k tomu vyjadřovat,“ vzkázal tenkrát Růžička.

Těhotná snoubenka trenéra Růžičky: S nenávistí jsem se naučila žít

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud