VIP Sport

8. října 2018 • 09:45

Dohodila mu ji kamarádka, teď atlet Maslák šokoval prstýnkem: Životní doživotí!

Autor: hoz, ps
###BLOK-TOP-VIDEA###

Praští do toho! Český atlet Pavel Maslák (27) po roce a půl poklekl a požádal svou milovanou blondýnku Nellu o ruku. Co myslíte, jak to dopadlo? Řekla mu ANO!Tenhle sympatický pár je spolu rok a půl. Pavel s Nellou na sociálních sítích fanouškům a kamarádům dokazují, že bez sebe (a hafana Bédi) nemohou žít. Jak jinak by tohle mohlo skončit? No přeci veselkou!

Když mohou být spolu, jsou nejšťastnější.
Když mohou být spolu, jsou nejšťastnější.

„Životní doživotí. Miluju ho,“ napsala si sexy fešanda Nella k fotce s prstenem na pravém prsteníku. Pavel si dal samozřejmě zležet a vzácný kroužek obdařil pořádným kamenem.

Mohou to společně oslavit, protože Maslákovi končí sezona. Nedávno si sice zahrál na českého Bolta, když si zkusil fotbalový zápas ve III. okresní třídě, ale před sebou má úplně jinou disciplínu, než atletiku…

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud