VIP Sport

19. října 2018 • 05:00

Štěpánkova rozlučka, koncert celebrit! Hvězdy radily, přišel Gott i drahé polovičky

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Sestava jako na olympiádě! Včerejší rozlučka s hvězdnou kariérou tenisty Radka Štěpánka (39) byla velkolepým představením nejen na kurtu, ale také v hledišti. Do pražské O2 areny přišli Karel Gott, Pavel Nedvěd, Jaromír Jágr a další známé osobnosti včetně jejich drahých poloviček.Fantastická rozlučková show, během které na kurtu bavily třeba světové jedničky André Aggasi a Novak Djokovič , nadchla. Kamarádi a nejbližší přátelé s vůdcem Štěpánkem rozpoutali na zelené ploše atmosféru jako při finále Wimbledonu, hosté na tribunách při tenisových lahůdkách šíleli. Na konci se plakalo, byl to konec s velkým K!

V popředí (zleva) Ester Berdychová, Martina Čechová, Ivana Havlátová a Veronika Kopřivová. Za nimi sedí paní Nedvědová, Pavel Nedvěd jr. a dcera Ivana Nedvědová.
V popředí (zleva) Ester Berdychová, Martina Čechová, Ivana Havlátová a Veronika Kopřivová. Za nimi sedí paní Nedvědová, Pavel Nedvěd jr. a dcera Ivana Nedvědová.

A kdo si vůbec na této dojemné akci s zakřičel: "Štěpec!"? Na lavičce vedle hřiště Radkovi společně rozdávali rady Jaromír Jágr, Pavel Nedvěd a Petr Čech (jejich partnerky seděly opodál), na druhé straně – tedy Djokovičovi s Haasem – zase pomáhali Aggasi s bývalým pilotem F1 Mikou Häkkinenem.

Kurt byl obklopen celebritami. Přišli zpěváci Michal David či Karel Gott s manželkou Ivanou, hokejista Martin Havlát s manželkou, samozřejmě nechyběl profesor Pavel Kolář a další osobnosti jako Daniel Křetínský s Annou Kellnerovou (rozhovor s ní čtěte ZDE ») či podnikatelé Tykač a Dospiva.

Na všechno dohlíželi Štěpánkovi rodiče Hana s Vlastimilem a manželka Nicole s dcerou Stellou. Sem tam museli vytáhnout kapesníčky, aby osušili vlhké oči. Taková tečka za Radkovou kariérou je musela pohladit na duši...

Dojatý Štěpánek se loučil: Cenil si Agassiho, jen Mourinho chyběl!

Djokovič o Štěpánkovi: Přinesl své zemi mnoho radosti. Zaslouží si oslavu!

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud