VIP Sport

19. října 2018 • 14:00

Do O2 areny dorazí hvězda MMA Tomáš Deák: Z tlouštíka šampionem!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Když před pár lety poprvé přišel do gymu, byl to jen oplácaný mladík, který se sebou chtěl něco udělat. Nyní se slovenský zápasník MMA Tomáš Deák (27) připravuje s hvězdami UFC.Mezi smetánku smíšených bojových umění se propracoval nejtěžší možnou cestou. Postupně porážel domácí hvězdy v jedné z nejprestižnějších světových organizací – ruské Fight Nights Global.

Časem si jej zamilovali i tamní fanoušci a Deák se stal šampionem ruské organizace. Na česko-slovenské scéně jde v současnosti o jednoho z nejlepších zápasníků.

I proto se žhavě spekuluje, zda Deák, který 17. listopadu vystoupí v pražské O2 areně v rámci galavečera OTKAGON 10, nezamíří přímo do nejprestižnější UFC.

Ano, té UFC, v níž zápasí třeba slavní Conor McGregor či Khabib Nurmagomedov. Tomáš navíc spekulace podpořil tím, že vyrazil na kemp do jednoho z nejznámějších amerických gymů – JacksonWink MMA, který vychoval plno hvězd a šampionů UFC, například Jona Jonese.

„Očekávám, že si porovnám síly se špičkovými bojovníky a zjistím, jak si oproti nim stojím. Jestli se s nimi udržím rychlostně, dokážu je pěkně natrefovat, strhnout na zem a zda jsem na stejné úrovni,“ pronesl Deák, který zápasí ve váhové kategorii do 61 kg.

Jeden z nejlepších česko-slovenských zápasníků MMA Tomáš Deák.
Jeden z nejlepších česko-slovenských zápasníků MMA Tomáš Deák.

Oktagon
1080p 720p 360p

Témata:  sport, VIPsport, mma, Oktagon, deák
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud