VIP Sport

1. prosince 2018 • 13:54

Přítelkyně bijce Vémoly si počtvrté přifoukla prsa: Jsou v plné kráse!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Prsa se jí do oblečení skoro nevešla, přesto si je nechala znovu zvětšit. Lela Ceterová (29), přítelkyně českého zápasníka MMA Karlose Vémoly (33), podstoupila další plastiku ňader.Fotkou s gigantickým dekoltem se pochlubila na Instagramu a sama sebe označila za plastikovou panenku. „Nová prsa. V plné kráse,“ napsala slovenská playmate.

Zdokonalováním svého poprsí je téměř posedlá, vždyť už si ho nechala zvětšit počtvrté. K tomu má upravené rty, nos, čelo a nechybí ani výplň v lících. Nemá tak vůbec daleko k tomu, aby se stala opravdovou »Bimbo Barbie«, jak sebe na sociálních sítích nazývá.

Proti častým změnám není ani slavný Vémola, který si její plastiky nemůže vynachválit. „Přirozenou krásu rád přenechám jiným,“ tvrdil český »Terminátor«.

Ten se vztahem s playmate poprvé pochlubil v září na Instagramu. Pořádně pár šokoval na začátku listopadu, kdy dorazil do pražského klubu SaSaZu, kde vystoupil legendární boxer Mike Tyson. Lela totiž zvolila vyzývavé šaty s pořádným výstřihem, z něhož se monstrózní prsa drala ven. Bůh ví, jak to dopadne, až si podobný outfit oblékne na nyní ještě víc přifouknuté míče.

Lela Ceterová ukázala nová prsa
Lela Ceterová ukázala nová prsa

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze