VIP Sport

1. prosince 2018 • 13:54

Přítelkyně bijce Vémoly si počtvrté přifoukla prsa: Jsou v plné kráse!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Prsa se jí do oblečení skoro nevešla, přesto si je nechala znovu zvětšit. Lela Ceterová (29), přítelkyně českého zápasníka MMA Karlose Vémoly (33), podstoupila další plastiku ňader.Fotkou s gigantickým dekoltem se pochlubila na Instagramu a sama sebe označila za plastikovou panenku. „Nová prsa. V plné kráse,“ napsala slovenská playmate.

Zdokonalováním svého poprsí je téměř posedlá, vždyť už si ho nechala zvětšit počtvrté. K tomu má upravené rty, nos, čelo a nechybí ani výplň v lících. Nemá tak vůbec daleko k tomu, aby se stala opravdovou »Bimbo Barbie«, jak sebe na sociálních sítích nazývá.

Proti častým změnám není ani slavný Vémola, který si její plastiky nemůže vynachválit. „Přirozenou krásu rád přenechám jiným,“ tvrdil český »Terminátor«.

Ten se vztahem s playmate poprvé pochlubil v září na Instagramu. Pořádně pár šokoval na začátku listopadu, kdy dorazil do pražského klubu SaSaZu, kde vystoupil legendární boxer Mike Tyson. Lela totiž zvolila vyzývavé šaty s pořádným výstřihem, z něhož se monstrózní prsa drala ven. Bůh ví, jak to dopadne, až si podobný outfit oblékne na nyní ještě víc přifouknuté míče.

Lela Ceterová ukázala nová prsa
Lela Ceterová ukázala nová prsa

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud