VIP Sport

20. prosince 2018 • 19:09

Nejúspěšnější atletka v historii olympiád: Drama kolem narození dcery!

Autor: ,

Hvězdná americká atletka Allyson Felixová se poprvé stala matkou. Třiatřicetiletá majitelka šesti zlatých a tří stříbrných olympijských medailí porodila dceru Camryn. Na svět ji přivedla již 28. listopadu, ne všechno šlo ale hladce... Kvůli zdravotním komplikacím  zveřejnila radostnou událost až nyní. Camryn je dosud na jednotce intenzivní péče pro novorozence, ale její stav není vážný."Je neuvěřitelné, jak rychle se člověku změní priority. V té chvíli jsem se starala jedině o to, aby moje dcera byla v pořádku. Nezajímalo mě, jestli ještě někdy budu běhat. Jen jsem se modlila, aby byla OK. Už se jí ale daří dobře a jsem za to vděčná," napsala Felixová pro ESPN.

Nejúspěšnější atletka olympijské historie se každopádně pokusí k závodění vrátit a v Tokiu 2020 se může představit na své páté olympiádě. Vedle devíti medailí z předchozích her má ve sbírce také 16 cenných kovů z mistrovství světa, z toho jedenáct zlatých. Získala je na tratích 200 a 400 metrů a ve sprinterských štafetách.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud