VIP Sport

21. prosince 2018 • 14:56

Kdo bude reprezentovat biatlon na Sportovci roku? To budete koukat!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Spálila mosty, svojí kontroverzní knihou i hloupými výroky naštvala Gabriela Koukalová (29) ve svém sportu kdekoho. Jenže až se dnes večer bude vyhlašovat anketa Sportovec roku 2018, biatlon bude na galavečeru reprezentovat jen ona!Loni se stala královnou českého sportu, ovšem kvůli zdravotním trablům pověsila běžky i flintu na hřebík a zpřetrhala vztahy se svými kolegy. V pátek večer se ale půjde na vyhlášení do hotelu Hilton podívat, když doprovod jí bude dělat šestnáctiletý neslyšící tenista Jaroslav Šmédek. „Chci, aby všichni znali jeho inspirativní příběh,“ zdůvodnila mimo jiné Koukalová.

Nemusí se bát dusné atmosféry, protože z jejího sportu nebude na ceremoniálu ani noha – všichni jsou na Světovém poháru v Novém Městě na Moravě. „Nemůžeme se zúčastnit. Dostali by se do postele ve tři ráno, to by před závody asi nebylo ideální,“ řekl šéf českého biatlonu Jiří Hamza.

Přitom do elitní desítky se dostali Michal Krčmář i Veronika Vítková. „Já tyhle akce moc nemusím,“ mávla rukou Vítková, zatímco Krčmář smutnil: „Mě to mrzí, protože do této ankety se člověk jako já nedostane každý rok.“

Gabriela Koukalová se stala první biatlonistkou, která vyhrála anketu Sportovec roku
Gabriela Koukalová se stala první biatlonistkou, která vyhrála anketu Sportovec roku

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Návrat k biatlonu? Dřu jako blázen, říká Koukalová
Video patří k placenému obsahu

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud