VIP Sport

28. prosince 2018 • 00:38

Ďábel Vémola děkoval haterům, popíchl Kincla a vyzval Marpa: Namlátím mu!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Slíbil fanouškům svou legendární vémolici a slib splnil. Karlos Vémola na galavečeru XFN 15 zrušil Brazilce Flavia Magona a pak tradičně řádil i s mikrofonem. Ostrý vzkaz poslal Patriku Kinclovi, který si vítězstvím zajistil odvetný duel právě s českým Terminátorem, a pustil se i do rappera Marpa. Toho boxerský duel s Rytmusem v tu chvíli ještě čekal… „Jestli se mu přes něj podaří dostat, tak mu namlátím,“ sliboval Vémola.„Chci vám strašně moc poděkovat, že jste všichni přišli a pomohli nám přepsat dějiny,“ hlásil Karlos Vémola v oktagonu uprostřed narvané O2 areny, kam dorazilo přes 17 tisíc fanoušků. Český Terminátor svého brazilského soka vyřídil za necelé dvě minuty, když ho v závěru doslova utloukl.

„Nemohl jsem se vám odvděčit jinak, než klasickou vémolicí. A první kolo a TKO (technické KO). Doufám, že tohle Kincl sleduje, protože ho to po novém roce čeká, taky ho čeká TKO,“ vyhrožoval Vémola svému dalšímu vyzyvateli.

Karlos Vémola složil Brazilce Flavia Magona k zemi už v prvním kole
Karlos Vémola složil Brazilce Flavia Magona k zemi už v prvním kole

„Chci poděkovat všem svým fanouškům, sponzorům a taky haterům, protože vždycky když mi napíšete, že něco nedokážu a že něco neudělám, tak díky vám jdu a udělám to a zvládnu to,“ hřímal Karlos a začal si vyřizovat účty s rapperem Marpem.

Po další Vémolici “Terminátor” vyzval Marpa: Ukážu ti, jaké mám v rukách granáty!
720p 360p

„Jeden z těch haterů byl taky Marpo, říkal, že nejsem komplexní fighter, že nedokážu porazit Kincla, a stejně jsem ho porazil. Jestli si Marpo myslí, že nejsem komplexní, tak do (váhové kategorie) 82 shodím taky, a pokud se mu dneska podaří dostat přes Rytmuse, tak mu namlátím…“ nebral si Vémola servítky.

„Ale on výzvu od opravdovýho zvířete nikdy nepřijme. Jenom od kluka, který nikdy nezápasil, a to je Rytmus. Tak doufám, že mu všichni budete fandit. A jestli se přes něj náhodou dneska dostane, tak Marpo, 82 kilo v ringu, box, kickbox, co chceš, já jsem ready!“ vzkázal hudebníkovi a bývalému thajboxerovi Marpovi.

Exkluzivně: s Marpem v šatně! Co dělal před bojem s Rytmusem a kdo mu fandí?
1080p 720p 360p

Lidi mě mají rádi. Pro MMA v Česku jsem něco udělal, hlásí Machmud Muradov
720p 360p

ANKETA: Marpo, nebo Rytmus? Koho tipují Landa, Noid Bárta nebo Vémola
1080p 720p 360p

Kincl o vyhrocené bitvě s Ondrušem: Kdybych s ním prohrál, tak ukončím kariéru!
720p 360p

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud