VIP Sport

4. ledna 2019 • 11:05

Vystrašená Plíšková musela překonat sama sebe. Takového hada v rukou ještě neměla!

To si na ni vymysleli pěkně slizké překvápko. Karolína Plíšková (26) čelí na turnaji v Brisbane nejen soupeřkám, ale také své fobii. Při hrátkách se čtyřmi australskými mazlíčky se k ní přitulila i olivová krajta.Byla celá nesvá. „Není ten had nebezpečný?“ ujišťovala se Kája. „Ne, je to neškodná nejedovatá krajta,“ konejšil ji chovatel. A tak se nechala ukecat a vzala ji do rukou a kolem krku. Ale jen na chvilinku. „To stačí,“ bránila se a pak vysvětlovala: „Hrozně se hadů bojím. Ale snažila jsem se ho aspoň chvilku podržet.“

To s dalšími zvířátky to šlo Karolíně lépe. A to i s malým sladkovodním krokodýlem. „Ten je lepší než had. Tolik se nehýbe. Ale líbat ho nebudu,“ smála se.

Zatímco ježura australská na českou tenistku moc dojem neudělala – což však platilo i obráceně, když se chomáč ostnů při setkání pokálel – bettongia Plíškovou naprosto dostala. „To je můj šampion. Toho jsem si oblíbila. Je krásný a roztomilý,“ povídala na adresu klokánka králíkovitého. I když i on ji překvapil. „Ale ne, on se hýbe!“ pískla Kája, jedna z favoritek na titul z nacházejícího Australian Open.

Karolína Plíšková a "neškodná a nejedovatá" krajta
Karolína Plíšková a "neškodná a nejedovatá" krajta

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud