VIP Sport

28. ledna 2019 • 21:37

Sexy reportérka České televize: Po 8 měsících zásnuby se slavným hokejistou

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to láska jako hrom. Důkaz? Jen osm měsíců vztahu stačilo, aby hokejista Lukáš Radil (28) požádal o ruku svoji přítelkyni Kláru Bazalovou.A sexy redaktorka České televize řekla Ano! „Osm společných měsíců, ale známe se jako svý boty. Protože jsme úplně stejní, což je někdy problém a jindy zase výhoda,“ napsala Klára na Instagramu.

»Snubák« dostala Radilova milovaná k Vánocům v obálce s popiskem Klárinka a nechybělo ani srdíčko. Prstýnek navlečený na pravé ruce pak předvedla u srdce poskládaného ze svíček. Kdo by řekl, jaký je Lukáš romantik.

Hráče, který válí za San Jose a v reprezentačním dresu si zahrál na MS i olympijských hrách, sice dělí od Klárky víc jak 9 tisíc kilometrů, avšak zdá se, že láska i oceán přenáší. Skoro doslova, protože Lukáš krátké volno v období svátků využil, aby mohl se svojí milou tokat na jižní Moravě.

„Vánoce plné překvapení. Co se dá stihnout za 24 hodin,“ doplnila Klárka, která se novinkou pochlubila až nyní. Teď už jen vyvstává otázka, zda a kdy se budoucí nevěsta přesune za Lukášem za velkou louži.

Reportéra České televize Klára Bazalová má uhrančivý pohled
Reportéra České televize Klára Bazalová má uhrančivý pohled

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud