VIP Sport

28. ledna 2019 • 21:37

Sexy reportérka České televize: Po 8 měsících zásnuby se slavným hokejistou

Autor: pet
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to láska jako hrom. Důkaz? Jen osm měsíců vztahu stačilo, aby hokejista Lukáš Radil (28) požádal o ruku svoji přítelkyni Kláru Bazalovou.A sexy redaktorka České televize řekla Ano! „Osm společných měsíců, ale známe se jako svý boty. Protože jsme úplně stejní, což je někdy problém a jindy zase výhoda,“ napsala Klára na Instagramu.

»Snubák« dostala Radilova milovaná k Vánocům v obálce s popiskem Klárinka a nechybělo ani srdíčko. Prstýnek navlečený na pravé ruce pak předvedla u srdce poskládaného ze svíček. Kdo by řekl, jaký je Lukáš romantik.

Hráče, který válí za San Jose a v reprezentačním dresu si zahrál na MS i olympijských hrách, sice dělí od Klárky víc jak 9 tisíc kilometrů, avšak zdá se, že láska i oceán přenáší. Skoro doslova, protože Lukáš krátké volno v období svátků využil, aby mohl se svojí milou tokat na jižní Moravě.

„Vánoce plné překvapení. Co se dá stihnout za 24 hodin,“ doplnila Klárka, která se novinkou pochlubila až nyní. Teď už jen vyvstává otázka, zda a kdy se budoucí nevěsta přesune za Lukášem za velkou louži.

Reportéra České televize Klára Bazalová má uhrančivý pohled
Reportéra České televize Klára Bazalová má uhrančivý pohled

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud